Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Csak éjszaka van időm fejni...

Csak éjszaka van időm fejni szopi után mert nappal itt van a nagyobb gyermekem is, elég az éjszakai 1, max.2 fejés amikor üresre tudom fejni a melleimet?

Figyelt kérdés
Bár megmondom őszintén, 30 ml-nél még sosem volt több amit lefejtem a kettőből. A lányom 3 hetes.
2015. márc. 11. 13:35
 1/4 anonim ***** válasza:

mire elég? a tejszaporításhoz nappal is kéne fejni, hisz így éjjelre termelődik majd több tej. vagy ha azért fejsz mert fagyasztani akarsz, akkor nyilván neked kell tudnod mennyinek kéne összejönnie.

alapvetően nem kell fejni, hisz a tested annyit termel amennyire szükség van, fejlődési ugrásoknál meg elég a többszöri mellretétel, pár nap alatt beáll újra

2015. márc. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én sem értem, hogy minek fejsz?
2015. márc. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A lányomnál akkor volt nappal több tejem, ha éjszaka szopizott, illetve ha fejtem. Mondjuk most valahogy rendezettebb a dolog, nem stresszelek a tejen mert nincs rá időm, és szinte állandóan van, ha mellre teszem a kisebb lányom. Persze ő alkalmas is erre, a nagyobbik születésétől kezdve csak azt szopizta ki ami ömlött az elején, a többi nem kellett neki, tehát rákényszerültem az időre etetésre és a fejésre. Ő heti 10 dekát gyarapodott, a kislányom 20-30 dekát gyarapszik hetente, 3,5 hetes.) Most is valahogy azt gondolom hogy kell a fejés, hogy több legyen mint ami elég, bár nem a fagyasztásra gondolok. Jobban sajnos nem tudom megmagyarázni.
2015. márc. 13. 14:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem kell fejni, jól szopizik a babád, fejés nélkül is menni fog.
2015. márc. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!