Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Anyatejet hol vásárolhatok...

Anyatejet hol vásárolhatok nagy mennyiségben? Nincs fölösleges eladó teje valakinek?

Figyelt kérdés
Hol tudnék bevizsgált anyatejet vásárolni nagyobb mennyisegben?aki tud segítsen,vagy esetleg akinek van eladó lefagyasztott tejcsije és már nem tudja hova tenni,megvásárolnám!magyjából 1-3hét múlva költözünk külföldre és nekem nincs tejem.jelenleg egy anyukától hordom,de ő is napi egy étkezésre elegendőt tud adni,a többi tápszer és mivel kiköltözés után ennyi sem lesz,ezért szeretnék fagyasztottan vásárolni amennyit csak lehet... (Lehetőleg bevizsgált tejet)

#anyatej #anyatej vásárlás
2015. márc. 12. 12:32
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
A védőnődnek szólj.
2015. márc. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Én tejleadó vagyok és nagy a kockázata annak ha fagyayztott tejet veszel. Amúgy honnan tudod hogy bevizsgált az illető teje. Én már hónapok óta adok le de egy papirt sem kaptam arról hogy ok minden magyarán ha ide jönnél azt mondhatnék amit akarok... hisz igazolás nem adnak.. ne vegyél idegentől!! Amúgy meg a fagyasztottat be sem vizsgálják hiszen az elején fagyaszt sokat az ember aztán lesz tejleadó.. és hogy mi volt előtte a tejben nemtudhatja senki. Inkább a védőnővel beszélj!
2015. márc. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Fölösleges,már megtettem.Azt mondta,a gyerekorvossal együtt,hogy jelenleg nem tudnak anyukát akinek sok teje lenne,így nem tudnak segíteni.Ez egy kicsi város.itt semmi nincs
2015. márc. 12. 12:41
 4/24 A kérdező kommentje:
Óriási szükségem lenne a tejre,a tápszert utálja és bár bukásra hajlamos speciális tápszer,még ha nagy nehezen eszik is belőle valamennyit,hányás szerűen a duplája jön vissza.próbáltunk több fajtát is,nem akarja enni egyiket sem.fintorog és öklendezik.pedig előírás szerűen készítem el neki
2015. márc. 12. 12:45
 5/24 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a pici.? Eddig mit adtál neki enni ha csak 1 evésre elegendő tejet kaptál azt a tápszert nem köpte vissza? Miért nem jelentkezel anyatejgyűjtő állomásnál. Recepte kaphatnátok 800ml tejet orvos felírja. Sajnálom nagyon remélem sikerrel jársz. Amúgy merre laktok mert azt nem írtad.
2015. márc. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
HIpp este sem eszi be? beba sinlac-ot sem fogadja el? Milupa? Milumil??
2015. márc. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
- be +meg
2015. márc. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Tiszafüreden élünk.szopiztatom a tápszer mellett,csak utána egyből pótolni kell táppal,amit utál...hogy bírjuk?nyűgösen.nagyjából óránként szopizik (a semmit) aztán sírás,mert szinte semmi nem jön,majd jön a tápszeres kinlódás...most evett nemrég,10perc csönd volt és most újra keserves sírásba kezdett.eleinte ette a tápszert,most kezdte el egy 3hete,hogy egyik sem jó neki...2hónapos a kis hercegnőm!de már ott tartok,hogy bármit megadnék a tejcsiért...amúgy eddig még tudott is szopizni,de szerintem kezd apadni,mert szinte semmi nem jön már
2015. márc. 12. 13:02
 9/24 anonim ***** válasza:
Bocs lehet hülyeséget kérdezek de HA-s tápszert kap?
2015. márc. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Igen
2015. márc. 12. 13:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!