Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hatékony fogyás a tej elapadás...

Hatékony fogyás a tej elapadása nélkül? 168 cm és 86 kg.

Figyelt kérdés
A kisfiam 4 hónapos, már hozzátáplálóm, napi egyszer. Szeretném legalább 9 hónapos koráig szoptatni, de mostanában elkezdtem hízni, amit szeretnék megállítani. Mindezt anélkül, hogy elapadjon a tejem. Nagyon nem érzem jól magam a bőrömben. Remélem tud valaki segíteni, valami tippet adni, nem merek neki állni semminek, nehogy elapadjon q a tejci.....

2015. ápr. 9. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:
kicsit bővebb info? mikor mit eszel, mennyit és mennyit mozogsz?
2015. ápr. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egy nap kb 1 órát sétálunk, és kb. Mindent eszek, naponta 3szor
2015. ápr. 9. 17:13
 3/5 anonim ***** válasza:

akkor tornázz két naponta 30 percet, és ügyelj rá, hogy a normál kalória szükségletednél max 300 kalóriával egyél többet...ha 2000 kalória alatt eszel és közben mozogsz, akkor fogyni fogsz, de nem megy el a tejed.

érdemes a rejtett dolgokon spórolni, pl. kávé, tea cukor nélkül, cukros üdítő mellőzése, édesség édesítővel, tésztás édesség helyett fagyi, vagy pohárkrém, leves levesbetét nélkül meg ilyenek.

2015. ápr. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Cukrot, finomlisztet teljesen zárd ki az étrendedből, kerüld a zsíros húsokat, olajos ételeket, és persze mozgás minden nap minimum 1 óra, torna, intenzívebb séta.
2015. ápr. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amiket eddig írtak azok mind nagyon jók, még annyit tennék hozzá, hogy igyál meg naponta 2-3 liter vizet, akár tiszta csapvizet és nem fog elapadni a tejed. És sok zöldség, gyümölcs. Én is meghíztam szoptatás alatt, mert állandóan éhes voltam, még éjjel is és sok madártejet ettem, na azt mellőzd, mert nagyon hízlal.
2015. ápr. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!