Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A babám csak szopizik és...

A babám csak szopizik és sokat bukik mitől lehet?!

Figyelt kérdés

2015. máj. 25. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:

a mi esetükben nem bírta a tejet, csak a bukos tápszert fogadta be a pocija.(sajnos) később kiderült kimosták a gyomrát születése után és az orvos szerint ezért lehetett.

egyeztess az orvosotokkal.

2015. máj. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem refluxos volt,és tehéntej allergia miatt jött ki szinte minden belőle. de ne gondolt azt,hogy ááá én nem iszok tejet... tejsavóra,meg tejporra is érzékenyek akkor. ami van vajban (kivéve 2 fajta) összes virdlibe,delikátban,csokiba,chipsbe, szinte az összes péksütibe,elég sok fehér kenyérbe stb stb. de nálunk úgy volt,hogy első hónapokba pokoli hasfájós volt,aztán meg rengeteget bukott egy evés után 15-20x is. nálatok ha csak pársor bukik etetés után,akkor nem erről van szó. de ha nagyon rossz,inkább vizsgáltasd ki. nekünk is mindig azt mondta az orvosunk,hogy amíg a súlya jól fejlődik,nincs baj. ja persze... még jó,hogy elvittem másik orvoshoz.
2015. máj. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nálunk néha néha bukik kaja után,vanhogy kicsit vanhogy beteriti az egész arcát:/ büfiután hasra szoktuk fektetni mivel ugyjobban alszik..de amugy párapja kezdte ezeket a bukikat:(
2015. máj. 26. 12:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne gondolj rögtön betegségre, mint ahogy az előző válaszolók írták... Egyszerűen túleszi magát és attól. Egyébként miután tele etted magad te már próbáltál hason aludni?
2015. máj. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!