Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Meddig lehet szoptatni terhess...

Meddig lehet szoptatni terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Első lányom 2,5 évesen hagyta abba az ivást(már nem ciciből kapta), addig volt tejem míg terhes nem lettem. Most a kicsi 6 hónapos és jön a kistesó.
2015. jún. 17. 09:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Amikor terhes lettem a kisebb gyerekkel, az orvos azt mondta azonnal apasszam el a tejemet (igaz, már 2 éves volt a lányom akkor, és én is csak fejtem a tejet, de még volt 2-3 dl naponta.). Végül magától teljesen elapadt a terhesség 16. hetére.
2015. jún. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ajánlom a la leche liga oldalát,ott azt vallják egészséges terhességnél lehet szoptatni. na de,hogy a tiéd annyira rendben van-e kérdezd az orvosodat. ha bármi van,tiltani fogja, az esetleges méhösszehúzodások miatt.
2015. jún. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én barátnőm simán szoptatott tovább, 3 hónapos volt a kicsi mikor teherbe esett a másodikkal. Mindkettőt 2,5 éves korukig szoptatta. Azt mondta hogy a terhesség 4 . hónapjában kicsit kevesebb lett a tej, de rövid idővel utána újra szaporodott.

Nekem is 6 hónapos a pici és pont gondolkodom hogy vajon lehetek - e terhes a szoptatás mellett. Neked korábban megjött már a mensid?

2015. jún. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A szoptatás méhösszehúzódást okoz, ezért nem javasolják terhesség alatt, de mivel ilyen pici a kicsi, én beszélnék egy szopi tanácsadóval. privátban ajánlhatok valakit, aki nekem segített szoptatásban.A lányom 9 hós volt egyébként amikor teherbe estem, lecsökkent a tejem, kb. 11 hós koráig tudtam szoptatni. Majd 2 hónap tápszer, majd már tej.
2015. jún. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!