Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Babuline Grape Watert vettünk...

Babuline Grape Watert vettünk és az van ráírva, hogy 3 éves kor felett adható viszont a neten 1 hónapos kort írtak. SOS lenne! 5 hetes a babám. Adhatok neki?

Figyelt kérdés
Azt olvastam,hogy valami jogi mizéria miatt nem írhatják rá,hogy 1 hónapos kortól adható.
2015. jún. 24. 14:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem ismerem ezt az italt, de szőlőset nem adnék semmiképp egy 5 hetesnek. Max babavizet, meg léteznek direkt babáknak való teák.
2015. jún. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Csak vizet adnék neki, ha nagyon meleg van! Szopizás elég neki, vagy ha tápszeres, akkor tápszer.
2015. jún. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az nem grape, hanem gripe. Nem szőlő ízű. De minek akarsz olyan terméket adni a gyereknek, amiben ha jól tudom van alkohol és csecsemőknek nem ajánlott?
2015. jún. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Bocsi,elfelejtettem írni,hogy nagyon nehezen kakil és tegnap is lázmérővel segítettem neki.Ma még egyáltalán nem kakilt.
2015. jún. 24. 15:16
 5/10 A kérdező kommentje:
ebben nincs alkohol
2015. jún. 24. 15:17
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha nem az angol fajta, akkor van benne. Úgy olvastam, ezt már nehéz beszerezni és asszem Indiában gyártják azt, ami kapható mostanában a patikákban.

Anyatejes vagy tápszeres? Ne várd egy babától, hogy minden nap kakiljon.

2015. jún. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Anyatejes és kap tápszert pótlásként.De egy ilyen pici babának naponta nem többször kellene kakilnia?Igen,ez az Indiai de rá van írva,hogy alkohol és színezékmentes.
2015. jún. 24. 15:29
 8/10 anonim ***** válasza:
Az anyatejes babák van, hogy egy hétig nem kakilnak. Az csak annyit jelent, hogy minden cseppjét hasznosítja a kis teste az anyatejnek. Szóval ne aggódj, nem kell minden nap kakilnia. Én amúgy itt olvastam, hogy van benne alkohol, ezért írtam: [link]
2015. jún. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2015. jún. 24. 16:05
 10/10 anonim ***** válasza:
Az en babam egyszer majdnem 2 hetig nem kakilt. Semmi baja nem volt, utana telenyomott vagy 3 pelust
2015. jún. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!