Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kisbabám szerdán volt 2 hetes...

Kisbabám szerdán volt 2 hetes és óránkét szopizik, nem gondolom, hogy már napirendre lenne szükség. Ti babátok is igény szerint kap enni, vagy már kialakult napirend van?

Figyelt kérdés
2015. júl. 10. 11:10
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
2 hetes babával még nincs olyan ember, akinél kialakult napirend lenne, nyugi :).
2015. júl. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
Ne viccelj, két hetes babával hogy lenne kialakult napirend:) ne törődj a Suttogóval és hasonló okosságokkal, a babáddal akkor teszed most a legjobbat, ha egyelőre rá figyelve eteted, a komfortszoptatást is beleértve.
2015. júl. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
10 hetes kislányom van, nincs napirend :)
2015. júl. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%

Szia!

2 hetesen nálunk még szó nem volt napirendről:) Még épp csak "ismerkedtünk" a babámmal.:) A napirend annyiból állt,hogy mindig ugyanabban az időpontban (próbáltuk) megfürdetni:) Nem mindig jött úgy össze mert pl ha aludt akkor én nem keltettem őt fel,hagytam pihenni.


Nálunk olyan 3-4 hónaposan kezdett kialakulni a napirend. Most 7 hónapos lesz és mondhatom,hogy van napirend.


Én igény szerint szoptattam. Nem érdekelt az,hogy szigorúan csak ennyit és ekkor ehet. Tojtam én rá,annyit evett és akkor amikor láttam,hogy szüksége van rá...:)

2015. júl. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
Pár hét múlva majd lesz napirend kb. egy hétig, aztán felborul, lesz új, az is felborul, és ez így fog menni minimum fél évig, de lehet, hogy tovább is. Az ilyen korú babáknak nagyon gyorsan változnak a szokásaik, felesleges ezen görcsölni.
2015. júl. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%
Hagyjad hagy szokizzon annyit amennyit szeretne. A csecsemőkorban még nem nagyon van napirend. Kb 4 hós koráig.
2015. júl. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sziasztok, az 1-es válaszoló vagyok vagyok, és nagyon-nagyon kíváncsi rra, hogy miért lettem lepontozva? Szerintetek talán van olyan, akinek a 2 hetes babájával már van kialakult napirendje???!! Én nem ismerek ilyet, jóval később alakul ki a napirend, nem 2 hét alatt.
2015. júl. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én is ugyanezen a véleményen vagyok. Azért köszi a válaszokat. Amikor kéri akkor kap enni. Látszik is rajta,mert egy nyugodt kisbabóca.
2015. júl. 10. 13:14
 9/9 anonim ***** válasza:

Én ezzel az igény szerinti szoptatűással nem vagyok kibékülve.....nekem a 4 évesem is igény szerint táplált..ha nem éhes, akkor nem tömöm teli a száját. Ha szomjas, nem kenyeret kap, hanem vizet....

Nálam ez totál ko.

Egyébként 2 hetes babának nincs még napirendje, de majd ő kialakít magának. Figyeld a reakcióit és pontosan fogod tudni, hogy mikor mire van szüksége, de leginkább és tömöre összefoglalva: RÁD :) Jó babaázást!

2015. júl. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!