Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Volt aki tartott a szoptatástól?

Volt aki tartott a szoptatástól?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 35 hetes kismama vagyok. Mostanában rengetek kisbabás újszülöttes műsort nézek, sok kérdést olvastam itt is. Kezdek tartani a szoptatástól. Elejétől kezdve úgy voltam vele ha lesz tejem lesz, ha nem akkor nem, nem fogok erre ráparázni. Tudom, hogy az anyatej a legjobb neki, de a tápszerrel se fogom megölni. De igazából nem is a korai szakasszal van a bajom, hanem szinte már elképzeltem hogy 1-2évesen is rajtam fog csüngeni, tépni fogja a mellem. Bőven elégnek tartanám mondjuk 8 hónapig szoptatni, meg nagyon szép mikor szopi közben néz rád és közben gügyög. Szóval remélem értitek. Hogy tudnám erről elterelni a gondolataimat? Még meg sem született, de már attól tartok hogy 2 évesen is a mellemet rángatja.. volt még így valaki? :S
2015. aug. 1. 14:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Ezen felesleges görcsölni. Viszonylag kevés gyerek szopik 2 éves koráig, 1 évesen mondjuk még sok, de normális esetben ők sem rángatják az anyjuk mellét. Szépen lehet ezt is mederben tartani, hogy egy bizonyos kor után már eszükbe se jusson mondjuk házon kívül kérni a cicit.

Én is tartottam ettől, nem terhesen, hanem később, de olyan természetesen alakult az egész dolog magától, egyikükkel sem kellett erőszakoskodni. A nagyobbikat 13, a kicsit 18 hónapig szoptattam, tehát főleg a másodikat egy kicsit sokáig, de vele is a napirendbe volt illesztve a szoptatás (1 éves kora után reggel-este), soha nem tépett, nem csüngött rajtam, nem hozott idegen helyen kínos helyzetbe.

2015. aug. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!