Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nemsokára műtétem lesz....

Nemsokára műtétem lesz. Altatni fognak. Meddig nem szoptathatok utána?

Figyelt kérdés

2015. aug. 1. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Előtte fejjél le tejet és a gyógyszerek ürülése miatt 2-3 napi az igya.


Mondjuk és szobafestő vagyok,de megtisztelő,hogy inkább bennem bízol és engem kérdezel,mint a kezelőorvosaidat! Köszönöm és Respect!

2015. aug. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Pár óra. Engem rögtön szülés után altattak komplikáció miatt. De akkor is inkább azt várták meg, hogy teljesen magamnál legyek, ez néhány óra volt.


De igaza van az első hozzászólónak, erről hiteles információt az orvosod tud adni, nem az itteni civilek.

2015. aug. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Persze megfogom kérdezni, de gondoltam addig elegendő tejet fejnék! Már van a fagyasztóban, de az csak pár etetésre elég. Tapasztalatra voltam kíváncsi, hogy tudjak készülni. Bocs, hogy kiírtam a kérdést.
2015. aug. 1. 17:43
 4/5 anonim ***** válasza:

Sajnos nem biztos hogy a kezelőorvosod megfelelő információt fog adni erről! Sokszor tiltják a szoptatást 24-48 órára, teljesen indokolatlanul. Általában elég egyet lefejni és kiönteni, ezután byugodtan szoptathatsz.

A legtutibb ha tanácsot kérsz lll vagy ibclc szoptatási tanácsadótól.

2015. aug. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Az altatóorvost tudnám megkérdezni, mert a sebész nem mert mondani semmit. De az altatóorvoshoz a műtét előtt egy nappal kaptam időpontot.
2015. aug. 1. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!