Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ket honapos mult a kisfiam....

Nné Adrea kérdése:

Ket honapos mult a kisfiam. Igeny szerint szoptatok. Mikor alakul ki vmilyen rendszer szoptatasba? Baj hogy órankent eszik?

Figyelt kérdés
Van hogy óra hosszat is mellen van.Kozbe bele-bele alszik.Ha lerakom sír.Egyik szoptatás eri a masikat.Este 6-7jörül fürdes ezt talan tujuk tarzani nehezen.
2015. aug. 23. 11:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia, az igeny szerint szoptatas nem azt jelenti, hogy egesz nap a cicin log a baba.

Ne hagyd aludni rajta, ha elalszik keltsd fel, ha nem eszik vedd el tole.

Nem minden nyikkanasra kell cicit adni , lehet almos, unatkozik , hasa faj.

2 honaposan mar tobbet kene birnia.

Nekem is ket honaposom van, nalunk 2-3 orankent eszik, es egy szopi regen egy ora volt, mar csak 10-20 perc, nem hagyom aludni rajta. Igy sokkal jobb, es o is elegedettebb.

2015. aug. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Valami nem oké így.

Kb egész nap szopik, vagyis inkább mellen van, nem?

Ilyenkor már el kellett volna jutni oda, hogy 2-3 óránként egyen maximum. Elég neki a tejed?

Valahogy be kéne állítani a rendszert, mert ez neked sem lesz jó és neki sem.

Fiam anno ennyi idősen már kb 3 óránként szopott csak.

2015. aug. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

6 hetes a babám, az elejétől 2-3 óránként eszik, most inkább 3-3,5. Igény szerint etetem. Te szerintem rosszul értelmezed az igény szerint fogalmát.


Persze, ha nektek így jó, erre van igényetek, akkor nem szóltam semmit.

2015. aug. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszokat.

Próbálom ķölteni(buksi simi,álát,fület,talpat birizgalni)de ha bajul....Azt szoktam lerakom akkor van rögtön megébred,de van hogy csak 15 perc mulva.De ehes mert mellen van szopizik.

Szopik kb.5-10perc alszik majd kezdődik.előről.Figyelemelterelest is probaltam.Jatek,enek,apa vagy nagyszulo legyen vele de csak 1-2percig van el utana keservesen sir.

Tejem szerintem van mert szepen hizik.Van pisis kakis pelus is bőven.

2015. aug. 23. 12:08
 5/8 anonim ***** válasza:

Elso vagyok.

Nalunk az valt be ( szoptatasi tanacsado javasolta), hogy egyik mell, es ha bealszik peluscsere - erre jol felebred- aztan folytatni a szopit.

Az elejen nalunk is min.m1 ora volt a szopi, de mar 10-20 perc alatt vegez.

Lehet a te babad is jollakik hamar, csak szeret cicizni.

2015. aug. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ki is próbalom:-)

Köszi

2015. aug. 23. 14:14
 7/8 anonim ***** válasza:

Kötsd magadra hordozókendőbe, mert ez anyahiány. ;)

Nagyon jóktat fog csicsikálni és közben Te is tudod végezni a dolgod.

Olvass utána a kendőnek, én is ilyenkor untam meg a cici témát az elsőnél és a 2. gyereknél is aljalmaztam ezt a tuti módszert. Nagy segítség később is. :)

2015. dec. 5. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a valaszt bocs ,hogy most irok de kiprobaltam kendőt. Bevált😆!!!
2015. dec. 23. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!