Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt lehet ezüst...

Szoptatás alatt lehet ezüst kolloidot inni?

Figyelt kérdés
Náthás vagyok, fáj a torkom, már a nagyobbik fiam is kezdi elkapni. Terhesség előtt használtam, és nagyon bevált.
2015. aug. 29. 17:15
 1/8 anonim ***** válasza:
én C vitamint szednék
2015. aug. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Persze, terhesség alatt bármilyen placebo engedélyezett.
2015. szept. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

az ezüstkolloid igenis hatásos, csak a gyógyszerlobbi elhiteti, hogy az antibiotikum ér csak valamit.

közben meg veszik az emberek az ezüsttel bevont hűtöt, mert nem telepszik meg rajta a baci ugye, az ezüstös dezodorokat (még rá is van írva, silver..) jé, megöli a hónaljbacikat...

és adtak is annak idején ezüstkanalat a kisbabának a fogzásnál, had rágicsálja azt. szóval igen, hatásos szer, és természetes is... de azért én egy TERMÉSZETGYÓGYÁSZ véleményét kérném ki, hisz más neked a jó dózis és más a gyereknek. az anyatejjel szinte minden átmegy a babának!


tippem: sós vízzel öblögess. (pl. 1,5 deci langy. vízbe 1 teáskanál só) nekem 5 hónapos gyerek mellett volt durva torokgyulladásom, a gyerek is átesett rajta, egész éjjel 5 perceket tudtam aludni, magam mellett tartottam egy köpőcsészét, meg egy jó bögre ilyen öblögetőszert... így tudtam az éjjeleket átvészelni. a sós víz balzsam a toroknak!

a homeogene is jó, de utána kell annak is járni, lehet-e szoptatás alatt használni... én terhesen használtam azt, és az is működött (pedig szkeptikus voltam, nem vagyok az a kimondottan organikus-bio-anyuci, én a hiszemhalátom vagyok, azért tudom hogy ezek hatnak) :)

2015. szept. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ezüst nem placebo. Régen ezüstpohar, ezüstkanal mire volt vajon? Nem (csak) disznek.
2015. szept. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem placebo, de csak akkor használ, ha hiszel benne.
2015. szept. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Tehát baktériumölő hatású? Azaz kiöli a baktériumokat a bélrendszerből, pont, mint az antibiotikum?


A gyógyszerlobbi? Miért, az ezüst kolloidot ingyen adják? Abból senkinek nem származik profitja?


A háztartási gépeken levő ezüstvegyület szerinted teljes mértékben megegyezik az ezüstnek azzal a formájával, ami a kolloidban van? Nem lenne egyszerűbb akkor a háztartási gépeket nyalogatni otthon,ingyen?

2015. szept. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hatoson betegre röhögtem magam :D


Elképzeltem, ahogy a kérdező otthon nyalogatja a hűtőt :D


Amin amúgy nem ezüst bevonat van, csak ezüst színű, de mindegy.

2015. szept. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
tuti nem innám
2015. szept. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!