Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kezdo vagyok es sajnos nem...

Kezdo vagyok es sajnos nem tudok beszelni tanacsadoval ezert kerdezek itt. Nem tudom ki hogyan csinalja de en azt tapasztaltam hogy szoptatas utan jobb ha nem fejem ki a maradekot mert mindig gyulladas lett a vege. Ti mit csinaltok fejtek vagy nem?

Figyelt kérdés
amugy en mar egy jo ideje nem fejek es nincs semmi gond belole pedig mindenki azt mondja fejjem ki. tanacstalan vagyok
2015. szept. 25. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem okoz csomósodást és mellgyulladást, feszítő érzést, akkor nem kell fejni, főleg nem azután, hogy beáll a kereslet-kínálat. Én életemben nem fejtem, több, mint két évig szoptattam, soha egy csomóm, gyulladásom nem volt. Másoknak viszont fejniük kell, ez egyéni. Arra viszont figyelj, hogy ha 3-4 órán belül újra szoptatsz, akkor feltétlenül azzal a melleddel kezdd, amelyik nem ürült ki, hogy a zsíros hátsó tejhez is hozzájusson a kicsi, de csak a szomjoltó, cukrosabb és hígabb első tejhez.
2015. szept. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell fejni, én sem fejek. Nagyon sok tévhit kering a szoptatásról. Hiteles infót a lll.hu-ról lehet szerezni, ha nem vagy biztos benne hogy jó tanácsot kapsz itt lehet ellenőrizni.
2015. szept. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én nem fejtem és be is gyulladtam, 10 napot voltam a kórházba...ezért onnantól mindig fejtem, legalább napi egyszer is...de muszáj is volt, mert elment a kórházba szinte teljesen a tejem a láz miatt, így szaporításra volt szükség..onnantól meg inkább kényszeresen fejtem mert féltem hogy újra begyullad. De ha neked így jó ne fejjél. Nem muszáj, úgyis érzed ha csomósodna.
2015. szept. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én mindkét gyerekem szoptattam és soha nem fejtem. Szépen beállt a kereslet-kínálat, így soha nem volt gondom.
2015. szept. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyéni. Én az elején fejtem, mert akkor voltam nyugodt, ah sokkal több tejem van, mint amennyi kell. Aztán meguntam a fejést, tök fölösleges macera. Azóta beállt a kereslet és a kínálat, nincs csomó vagy gyulladás.
2015. szept. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!