Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Óriási duzzadt fájdalmas...

Óriási duzzadt fájdalmas cicik. Mikor múlik el?

Figyelt kérdés
Tanács kellene hasonlót átélt anyukától. 3 napja császárral szültem. Sajnos a dolgot neheziti hogy 35.hètre korababa lett a kisfiam, de egyébként semmi baja, 2620 gramm, jól van. Cumisüvegből szépen eszik. Ugy néz ki indulgatna a tejbelövellés mert nagyon fáj mindkét mellem, kemény és meg van duzzadva. A dolgot nagyban neheziti hogy nem lehetek a babámmal. Mit tegyek? Kértem segitséget de még nem kaptam. Nagyon fáj. Elméletben tudtam a kézzel fejés technikáját de gyakorlatban más. Ha nekiállok maszírozni nagyon fáj :(
2015. szept. 28. 03:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Melegvíz alatt masszírozd, és amíg nem lehetsz a babáddal szerezz be egy mellszívót. Segíti a tejleadó reflexet, hogy ha a kicsiről nézegetsz vagy egy kis ruháját szagolgatod. Mindenképp próbálj lazítani fejés közben.

Ha sikerül fejni vagy szoptatni nem lesz olyan ájdalmasan bedagadva.

2015. szept. 28. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én anyatejleadó voltam a második gyerkőcömmel,16 hónapig fejtem kézzel.Mégis mikor megszületett a harmadik gyerkőcöm,úgy bedurrant a mellem,hogy egyszerűen nem tudtam lefejni kézzel.Barátnőm hozott be a kórházba Avent kézi mellszivót,azzal tudtam nagy nehezen lefejni.Ha meg tudsz kérni valakit,gyorsan szerezzen be,hisz egy darabig lehet fejned kell,nagy segitség lesz,utána majd eladod,ha nem kell.Elején még nehezen indulnak be a tejcsatornák,ezért megy nehezen a fejés.Nekem az első3 hét küzdés volt,de szépen lassan beindult,most már megint anyatejleadó vagyok,napi 1800ml tejjel...

Kitartást,sok sikert kivánok és jó babázást!

2015. szept. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is kőkemények voltak és iszonyatosan fájtak,aludni sem tudtam tőle,de azért masszírozgattam,amennyire tudtam. A meleg víz alatt ajánlom én is,úgy is próbáltam és mindenképp szerezz be mellszívót,ha nincs veled a baba.Én is vitettem be magamnak,mert bár velem volt a baba,de ő meg nem szívta ki második nap annyira,mint kellett volna.Nekem 4. napra meg is oldódott ez a probléma.

Próbálj meg még segítséget kérni még egyszer,hátha...Hogy-hogy nem segít senki,hol szültél?

2015. szept. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
avent kézi mellszívó!!! az első pár nyomás fáj, de utána akkora megkönnyebbülés... nekem a kézi fejés sose ment :/
2015. szept. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat! Hozzattam egy mellszívót! Remélem jobb lesz a helyzet!
2015. szept. 28. 21:46
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia! Mi a helyzet? Le tudtad fejni a tejet? Jobban vagy?

2-es voltam

2015. szept. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!