Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 3,5 hós a babám, kizárólag...

3,5 hós a babám, kizárólag anyatejes. Ha az esti fürdetés utánra lefejném a tejemet, és cumisüvegből adnám neki oda, leszokna vajon a szopásról?

Figyelt kérdés
2010. márc. 14. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha hosszútávon úgy csinálod biztosan.

De miért akarnád lefejni?

2010. márc. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mert az esti szopi kínlódás, bárhogy időzitek, nem kell neki. Üvölt, amikor próbálom mellre tenni. Cumisüvegből iszik teát, azon elalszik, majd 1-2 óra múlva, félálomban gyönyörűen, nyugodtan szopizik. Lehet, cumizavar?
2010. márc. 14. 21:00
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehet bizony cumizavar. Ha a lefejt tejet is megszokja este a cumisüvegből akkor egyre inkább cumisüvegpárti lesz és egyre inkább eltávolodik a szopitól.

Szerintem nagyon kicsi még, érdemes lenne a szoptatásra törekedni.

2010. márc. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyet értek az előttem szólóval.1.vagyok

Szerintem ha kizárólag anyatejes a babucid,nem kell más folyadékod adnod neki,csak anyatej.

Erőltesd a ciciből evést,próbálkozz többször.


Jó babázást!

2010. márc. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, szoptatni fogok, ezerrel!
2010. márc. 15. 08:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy akkor nem éhes még amikor kínálod este? Nálunk ekkor 3 óránként evett, este viszont csak 4 órára az utolsó szopira kérte. Nem fejném én sem, csak gond lenne, így a legkényelmesebb.
2010. márc. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!