Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Akik szoptattok, tényleg...

Akik szoptattok, tényleg éhesebb ilyenkor a kismama?

Figyelt kérdés
Rosszabb mint terhesség idején?
2015. okt. 23. 23:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én csak az első szülésem után éreztem nagyobb éhséget, mert nagyon kimerültem fizikailag.

Viszont a folyadékszükséglet egyértelműen nagyobb. Szoptatás közben mindig innom kellett, főleg az újszülötteknél.

Aztán ahogy nőttek a babáim, úgy ez csökkent valamennyit, úgy egy éves koruk körül már em kellett azonnal innom.

De fontos, mert én éreztem, hogy kevesebb a tejem, ha nem elégítettem ki az ivásszükségletemet.

2015. okt. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
Én zabálok. Ráadásul ahhoz, h legyen tejem sok szénhidrátot kell egyek :-S
2015. okt. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Farkas éhes voltam és mindig iszonyú szomjas is.
2015. okt. 24. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Első gyerekemnél így volt, egész nap farkaséhes voltam, többet híztam szoptatás alatt, mint terhesség alatt. Másik két gyereknél nem volt ilyen.
2015. okt. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is híztam a szoptatások alatt, rengeteget ettem és éhes voltam, de nálam inkább a fáradtság miatt volt. Ha néha volt egy -egy jobb éjszakánk, akkor nem voltam farkaséhes.
2015. okt. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem rémlik, hogy éhesebb lettem volna, ráadásul nagyon sok ételt ki kellett hagynom az étrendből, mert megviselte a gyerkőcöt, azonban rengeteget ittam. Szülés után kb. 5 hónappal 8 kg-mal voltam kevesebb, mint teherbeeséskor.
2015. okt. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én nem, sőt, ahhoz képest, hogy a terhesség végén egy lovat meg tudtam volna enni egy ültő helyemben, kifejezetten keveset eszek. Van, hogy csak ebéd és vacsi. Viszont borzasztó szomjas vagyok állandóan, hihetetlenül sokat iszom, pedig azelőtt annyira nem igényeltem, hogy jó, ha 1 liter megvolt naponta. Azt sajnos nem mondanám, hogy fogyok ennek ellenére, 7-8 kiló makacsul tartja magát rajtam, pedig tornázom is már :(

3,5 hónapos a baba

2015. okt. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!