Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mire figyeljek, hogy ne...

Mire figyeljek, hogy ne apadjon el a tejem?

Figyelt kérdés
Hallom anyukáktól, hogy van, hogy elapad a tejük és több nem, vagy csak nagy sokára tudnak újra szoptatni. Mire figyeljek, hogy ez ne következhessen be?

2015. okt. 27. 09:19
 1/4 Zsani vagyok ***** válasza:
Szia sok rostos,nekem a krumpli levestől van sok tejem. Észre vettem ha krumplit eszek érezhetően több tej termelődik ket gyermekem van és most is szoptatok
2015. okt. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gyakori szoptatás, fejés, sok folyadék, szénhidrát és sok pihenés. Urtica Urens 5 CH.
2015. okt. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Indulj ki abból, hogy Neked nem fog elapadni a tejed. Szoptasd gyermekedet igény szerint, és igyál elég folyadékot - legtöbb anyának ez elég. Ha mégis elkezdene apadni a tejed, akkor lehet intenzívebben fejni, meg ki lehet kísérletezni, hogy milyen ételek-italok segítenek. Ha el is apad a tej, az nem egyik pillanatról a másikra történik, észreveszed, ha egyre kevesebb.
2015. okt. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
52%
A legtöbb, amit tehetsz, hogy nem stresszelsz rajta. A szoptatás 90 százalékban azon áll vagy bukik, hogy anyuka természetesnek veszi-e az egészet. Ha igen, tud szoptatni. Ha nem, mindenen rágódik meg aggódik, akkor görcsös lesz, nem fog tudni szoptatni. Ilyen egyszerű. A maradék 10 százalékban a genetika eleve kizárja a szoptatást.
2015. okt. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!