Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 2 hetes múlt a babám. Elkezdtü...

2 hetes múlt a babám. Elkezdtük neki adnni a Vigantol cseppeket . Azóta nem bírunk vele. Látszik hogy fáradt, de nem tud aludni, nappal keveset eszik. Elképzelhető hogy a cseppek miatt van?

Figyelt kérdés
Mi lesz ha nem adom be neki a cseppeket ?
2010. márc. 20. 15:09
 1/6 anonim ***** válasza:
d vitamin hiánya lesz, és nem hiszem hogy jó ötlet,hogy ne add neki,hisz nem véletlenül kell adni 2-3 éves korig.
2010. márc. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A csepptől nem lehet szerintem,én még ne hallottam.Mindenképpen add neki,a D vitamin muszáj.
2010. márc. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A Vigantolnak tuti nincs ilyen hatása! Add szépen a babádnak, úgy ahogy az orvos mondta. Még nagyon sokszor fog változni a babád a hetek, hónapok során. Lesz, hogy egyik nap keveset alszik, másnap meg éjjel-nappal durmolni fog. Az evésbe meg gondolj bele, mi sem ugyanannyit és ugyanabban az időben eszünk.
2010. márc. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A vigantol kell a babónak,az kizárt hogy a csepptől legyen,a barátnőm eggyáltalán nem adja a babájának amiért le is csesztem,montam is neki ne csodálkozzon,hogy a tied ilyen beteges,mert szerintem a d vitamin hiánya is közre jáccik benne!
2010. márc. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a vigantoltól van, nekem van ilyen ismerősöm, teljesen bepörgött tőle a gyerek, nagyon sokat sírt is. Ők orvosi javaslatra abbahagyták kb 3 hónapra, gyakorlatilag azonnal megszűntek a panaszok, mikor újra kezdték már nem volt gond. Most 2 és fél éves, semmi baja sincs a szünet miatt. Érje sok napocska a babát.
2010. márc. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

a d vitamin arra való, hogy megakadályozza az angolkórt.Ez a betegség azt jelenti, hogy elpuhulnak a csontok, mert a d vitamin hiány miatt a calcium nem tud beépülni a csontokba.A fej ellaposodik, láb meggörbül, tyúkmell alakul ki.A betegség neve onnan származik, hogy angliában ugye kevés a napsütés, így kevesebb d vitaminhoz jutottak a gyerekek, így gyakori volt ez a betegség.Szóval kell neki a d vitamin, de beszélj a dokiddal.

/Z/

2010. márc. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!