Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szopi után, szerintem befejezt...

Szopi után, szerintem befejezte, és böfizett, lerakom az ágyra nyújtogatja a kis nyelvét, hason fekve, nyalogatja a lepedőt, a kezét. Normális ez? Vagy még éhes lenne? Miből tudom eldönteni, hogy jól lakott-e? Nem engedi el a cicit.

Figyelt kérdés
2008. szept. 13. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

:D Ez aranyos. :) Nem hiszem, hogy éhes lenne. Ha nem sír, akkor biztos nem. Én nemigen láttam még olyan babát, amelyik önként elengedi a cicit. :)

Minden baba nyalogatja a lepedőt, meg a kezeit.

2008. szept. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet az enyém is csinált.De ő ilyenkor álmos volt,és rendszerint el is aludt,lepedőnyalogatás meg kéznyalogatás után.Ha éhes ne aggódj sírni fog,lehet hogy a tiéd is álmos vagy csak játszogat így.
2008. szept. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
:-) Igaza van az előttem válaszolónak, ha éhes lenne, sírna. A kisbabák már csak ilyenek, mindennel a szájukkal keresztül ismerkednek meg...tehát teljesen természetes, hogy nyalogatják a körülöttök lévő tárgyakat :-)
2008. szept. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Azt jelenti, hogy már nem éhes. Az én kisbabám amikor már eleget szopizott elengedi a cicim és amikor még megszeretném kínálni, még egy pillanatra bekapja, de rögtön el is engedi nyelvnyújtással. Innen tudom, hogy már nem kér többet.

2008. okt. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!