Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szolárium szoptatás alatt...

Szolárium szoptatás alatt illetve valamilyen hasra edzes fogyokuras modszer lehet? 8honapos gyerkocom van!

Figyelt kérdés

2015. dec. 18. 11:09
 1/2 Katoonene ***** válasza:
Szolinál arra figyelj, hogy a mellek ne égjenek le. Én pánt nélküli melltartóba szoktam.Edzeni nyugodtan bármit, én is szoktam tornázni, felülésezni stb.. De a fogyókúrát szoptatás alatt nem javasolják. (5hónapos baba anyukája)
2015. dec. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szoli edzés lehet, igen, de a fogyókúrát még mellőzd mert arra rámehet a tejed...sajnos tej nem klasszikusan a salátától lesz :) én a 6. héttől kezdtem tornázni, a tejemre egyáltalán nem volt ez negatív irányban hatással (főleg hasprésből áll a tornám és futásból), viszont amit kicsit is leálltam a kenyérfélékkel másnap alig bírtam kifejni 10 milit...ellenben kalács, pizza vacsi után ömlött. De nekem amúgy is kevés volt a tejem, épp hogy nem kellett pótolni...ha neked ömlik, megpróbálhatod kiiktatni a szénhidrátot, csak óvatosan, ha úgy látod, fogyna a tejed, inkább bírd még ki a 2 hónapot...egy évesen meg már nem is baj talán, ha nincs annyi legalább könnyebben leválasztja magát.
2015. dec. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!