Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás apuka előtt?

Szoptatás apuka előtt?

Figyelt kérdés
Anyukák, titeket zavar,ha apa nézi, ahogy szoptattok, nem kellemetlen nektek? Megengeditek, hogy más is nézze, vagy csak anya-baba kapcsolat és meghagyjátok kettőtöknek a pillanatot? Nincs még gyermekem, de szeretnénk, csak hirtelen el se tudom képzelni, hogy melyik az elfogadottabb.
2015. dec. 20. 23:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
mire odakerul a sor, hidd el abszolut nem lesz kellemetlen, csak szimplán természetes.
2015. dec. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Terhesség előtt nagyon szégyenlős voltam mindenki előtt, kivéve persze a férjem.

Én imádtam szoptatni a babám. A legjobban kettesben, mert csodálatos volt és meghitt. Csak bámultam őt.

Viszont volt, hogy nem ketten voltunk. Akiket beengedtem közben, az a férjem, anyukám, sógornőim és anyósom. Nem zavart ha ott voltak, beszélgettünk közben. Viszont akkor nem volt olyan meghitt, hanem csak egy etetés.

2015. dec. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Effektíve nem bámulta ahogy szoptatok, kivéve a legelején, amikor újdonság volt még, de nem zavart, ha ott volt, amikor szoptattam, a férjemeelőtt tényleg semmit nem szégyellek, ezer rosszabb helyzetben látott már. Mások előtt nem nagyon szoptattam, egyszer-egyszer anyukám előtt, illetve még két barátnőm volt, akik előtt szoptattam. Én valahogyan nem tudtam mások előtt. De van olyan, akit nem zavar az, ha más látja. Abszolút emberfüggő ez.
2015. dec. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
60%
A feleségemnek eszébe se jutott, hogy én ne lehetnék jelen a szoptatásnál. Meg amúgy is, ha este az ágyban én is megkapom, akkor miért ne láthatnám szoptatás közben is? :)
2015. dec. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
71%
A férjem nem zavart, de már a saját anyám igen. Mondjuk túlontúl beleszólt mindenbe, lehet ezért.
2015. dec. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szülés közben sokkal cifrább dolgokat látott a párom. :) A legtermészetesebb tevékenység volt otthon a szoptatás és soha nem zavart a jelenléte. Rajta kívül 1-2 közeli női ismerősöm előtt csináltam még (illetve dokim előtt, mikor a szülés utáni napokban meglátogatott), egyéb helyeken elvonulva, elfordulva, diszkréten intéztem.
2015. dec. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
74%
Azt is végignézte ahogy megszültem, nemhogy a szoptatás zavarna...
2015. dec. 21. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
74%

Attól függ hogy a kérdésed a férjedre vagy az apádra vonatkozik...

A férjem előtt nyilván nem zavar, apám előtt meg biztos nem szoptatnék.

2015. dec. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Persze hogy szoptatok a férjem előtt, mért zavarna?
2015. dec. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 LadyLoss ***** válasza:
Nekem az elején sokat segített is. Jól jött az a plusz két kéz. Meg rohangált amikor kérem. "Ezt hozd ide azt hozd ide, vedd el a babád, büfiztesd meg légysz"i, stb...
2015. dec. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!