Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mikor váltottátok ki a reggeli...

Mikor váltottátok ki a reggeli szopit? (Akik sokáig szoptattak. ) Mit reggelizett helyette?

Figyelt kérdés
2016. jan. 4. 08:20
 1/3 anonim ***** válasza:
19 hósan hagytuk el a reggeli szopit,de persze már addig is szokott reggelizni rendesen velünk szopi után, uh utána is ugyanazt ette amit addig. Szopi helyett tejet próbáltam adni neki,de azt nem fogadta el csak két éves kora után jóval.
2016. jan. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
egy évesen, egyre kevesebb ideig volt hajlandó szopizni, pár nappal az egy éves szülinapja után már csak egy percig csócsálta...gondolom nem is nagyon volt már tejem habár ki tudtam azért fejni 30-40 milit....szóval úgy döntöttem hogy akkor hagyjuk, nem tiltakozott, először tápszert kapott, bele 10-20 ml tehéntejjel, aztán egyre növeltem a tej mennyiségét, 2 héttel azután hogy nem szopizott már 2,5 dl tehénteje volt a reggeli és ez azóta is így megy...
2016. jan. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi 8 hónaposan váltottuk ki, és eleinte kakaóba áztatott kalácsot kapott, és imádta :) Később mentek bele reszelt gyümölcsök is.
2016. jan. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!