Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ez mennyire kínos? Intézményi...

Ez mennyire kínos? Intézményi wc-ben lefejni az anyatejet?

Figyelt kérdés

Továbbképzésre járok kisbabám mellett, már volt begyulladva is a mellem úgyhogy különösen ügyelek rá h azt megelőzzem. Viszont nem baba barát az egyetem ahol az oktatás van, nincs baba-mama szoba, szóval kb az egyetlen lehetőségem h magamra zárok egy wc-t és fél óráig pumpálok az akkus aventes kis pumpámmal aminek azért van egy hangja.. Tudom lekéne sz@rnom h ki mit gondol de azért van bennem némi feszkó az egész miatt.


Sajnos 200 km-re van ez tőlünk, így a kéthónapos kisbabámra férjem vigyáz és hagyok itthon lefejt tejet. Havi 1 nap egyébként az egész.


2016. márc. 2. 09:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Bennem nem lenne feszkó! Pont sz@rok rá,hogy ki mit gondol. Ha nem a folyosó közepén teszed ki a cicid, akkor senkinek sem lehet egy rossz szava sem.
2016. márc. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Így van ahogy az első írja! Legalább van tejed! Örülj neki hogy fejhetsz 😊
2016. márc. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

Az a kínos, hogy ezt így kell csinálni. :( nem neked, hanem az intézménynek :/


Én lehet, beszélnék a tanulmányi osztállyal, tanszékvezetővel, hogy ez a helyzet, legyenek kedvesek ez időre beengedni egy üres terembe, irodába, stb.

2016. márc. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

velem előfordult, 6 hónapos volt a babám mikor elkezdtem egy OKJ képzést....csak az első nap volt bedurranva a mellem, utána szépen elkezdett alkalmazkodni.

Azon a napon viszont én is konkrétan a wcben, kézzel fejtem le a tejet, bele a wcbe...gondolom nem értették mi a fenét keresek bent fél óráig. de ezen felül senki nem vett észre semmit a dologból.

2016. márc. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Azt a tejet oda is adnád neki később (hűtőtáskában szállítva)? Mert úgy egy kicsit problémás, hogy megfelelő legyen a higiénia (ne érj semmihez, fertőtleníts megfelelően...).


Egyébként osztom, hogy kérdezd meg a TO-t. Nálunk fix. hogy segítettek volna, mindegyik ügyintézőnek van gyereke és megértőek.

2016. márc. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Azt a tejet oda is adnád neki később (hűtőtáskában szállítva)? Mert úgy egy kicsit problémás, hogy megfelelő legyen a higiénia (ne érj semmihez, fertőtleníts megfelelően...). "

Nekem ez eszembe sem jutott, hogy azt még lehet, haza is akarja vinni.

Én mondjuk szimplán meginnám :o Monsjuk a kisfiam anno nem volt hajlandó meginni a lefejt tejet, max frissen. ha már egyszer bekerült a hűtőbe, nem kellett neki.

2016. márc. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is segítséget kérnék a TO-tól, vagy a HÖK-től. Biztos akad egy szabad helyiség, ahová be tudsz menni fejni.
2016. márc. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Rendben, köszi a válaszokat.

Gyk előtt, már másfél hónapja kilincselek a tanszéken egyébként emiatt, ez volt az első, gondoltam énis h csak adnak egy kulcsot v vmi.., erre tárják szét a kezeiket, mondván eddig minden kismama inkább halasztott mert nem tudta máshogy megoldani babával.. (Mondjuk én azóta találtam olyat aki nem halasztott csak ő közelben lakott és férje hozta a babát szopizni szünetekben, és ezt egy közösségi babzsákos térben oldották meg..hát lehet persze így is).


Nem, biztos h nem vinnám haza, még soha nem dobtam ki anyatejet, drága kincs, és nem undorító a wc de azért akkor is egy wc, nem tudnám jószívvel utána odaadni babókámnak.


4-es az okj képzés kapcsán hogy érted, hogy aztán alkalmazkodott a melled? Bírta tovább és csak ritkábban kellett olyankor fejned? Húú és kézzel? Hű de ügyes vagy, én úgy tetű lassú vagyok és nehezebben is megy.

2016. márc. 2. 19:30
 9/9 anonim ***** válasza:

Hónapon át havonta négy nap az egyetem vécéjében Medela pumpás cuccal fejtem a tejet, aztán kiöntöttem még ott helyben.

Fenntartásaim nem voltak azzal kapcsolatban, hogy mit gondolnak rólam. De a kiöntött tejet nagyon bántam, mert anyatejleadó voltam.

2016. márc. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!