Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » ''Fejos kismamak'' ennek mi...

''Fejos kismamak'' ennek mi az oka?

Figyelt kérdés

Az elso honapokban kezi pumpat hasznaltam, de annyira fajtak mar az ujjaim, hogy vettem egy elektromosat. Mindkettovel jol tudtam egyebkent fejni.


Ma reggel elovettem a kezit, mert el kell utaznom a napokban, es ujra akartam vele fejni, de negyed oras fejes alatt alig jott tej. Aztan rogton feltettem az elektromosat, azzal meg csak ugy folyik.


Mitol van ez? A vakuumot nem erzem nagyobbnak. A kezivel raadasul sokkal jobban hasonlit az erzes a rendes szoptatasra.


2016. márc. 7. 07:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy épp azzal indítottad be a tejleadó reflexet, hogy levetted a melledről a kézit. Mire feltetted az elektromosat, már jobban folyt a tej.
2016. márc. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt. Utana ujra probaltam kezivel, es alig cseppent valami.
2016. márc. 7. 18:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is volt. 3 fele mellszivot hasznaltam, vegul minddel jo volt csak kellet egy kis ido mig az adott pumpahoz szokik a mell
2016. márc. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ertem, nagyon koszonom!
2016. márc. 9. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!