Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lehetséges, hogy 4 hónapos...

Lehetséges, hogy 4 hónapos babám jóllakjon 5 perc szopizással? Vagy utána miért nem fogadja el a cicit újra?

Figyelt kérdés
Tejecske még van benne, de utána hiába kinálgatom, már nem fogadja el, mindig úgy aggódom, hogy keveset evett...
2010. ápr. 3. 22:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kell aggódj.Tudja Ő hogy mennyi az elég.Az én kisfiam 2 hetes kora óta 5-8 perc szopival 3 órát is elvan.Ha nem nyügi akkor nem éhes.Ügyes baba.
2010. ápr. 4. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem se aggódj!A legtöbb baba egyre gyorsabban és ügyesebben szopizik,ráadásul vannak evési hullámok a fejlődésük során.Ha azt látod rajta,hogy elégedett akkor nincs semmi baj!Az én fiam volt,hogy 10 percig csak szopizott,de volt olyan hogy pár perc alatt jóllakott.Ráadásul nem törvényszerű,hogy minden szopinál ugyanannyit egyen!
2010. ápr. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem én kisfiam is olyan 4 hónapos lehetett, mikor 4-5 perc alatt "megkajált". Eleinte én is aggódtam, de rájöttem, hogy bőven elég volt neki. Most 7 hónapos és tovább eszik, de lehet azért, mert már régóta mást is kap és ilyenkor kiélvezi, hogy cicizhet.
2010. ápr. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én kislányom is ilyen volt. Persze én is aggódva hivtam fel a szoptatási tanácsadót aki azt mondta hogy ügyes babám van, jól szopik, gratulál hozzá :)) Volt hogy még 5 percig sem evett, néha 3 alatt végzett...

Én meg nehezen ugyan, de elfogadtam hogy ő tudja hogy mennyit kell ennie.

2010. ápr. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!