Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Gyomorrontásom van, szoptathat...

Gyomorrontásom van, szoptathatok? Hányás, hasmenés jelentkezett és nehéz megkülönböztetni, de szerintem nem vírustól van, hanem gyomorrontás. A védőnőm azt mondta, vírusnál lehet, de mi a helyzet gyomorrontás esetén?

Figyelt kérdés
2008. szept. 22. 11:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan szoptathatsz, semmi baja nem lesz a tejedtől, hiszen vírusod sincs. Persze biztos kellemetlen most neked, de szoptass csak. Ha vírusos betegséged lenne, akkor is szabad, igaza van a védőnődnek.
2008. szept. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan szoptass, de ne csodálkozz majd, ha kevesebb lesz a tejed a folyamatos folyadékveszteségtől. Próbáld pótolni, és persze megszüntetni a kiváltó okot. (Ha nem szoptatnál, unikumot vagy jégert ajánlanék, de így maradnak a bababarát megoldások - vagyis a diéták.)
2008. szept. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
91%
Hát lehet hogy sokaknak nem tetszik, de nekem azt mondta a doki, ugyan ilyen esetnél, hogy három napig ne szoptassak. Gyomorrontásom volt nekem is, nem vírus, hányás hasmenés... Azt mondta az orvos, hogy ilyenkor a szervezetemben toxikus anyagok keletkeznek, amit a lebomló étel okoz, és az bekerül a tejbe. Én betartottam amit mondott, persze fejtem közben rendesen, csak azt nem adtam oda akkor, és három nap után szoptattam tovább.
2008. szept. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!