Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Csomós fáj a jobb mellem,...

Csomós fáj a jobb mellem, maszíroztam, meleg vizes ruháztam, hiába fejek nem jön semmi. Mit csináljak? így hogy fog kiürülni a mellem?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 7. 15:27
 1/3 Bella169 ***** válasza:

Tedd sűrűn mellre a babát.

Nekem az jött be, hogyha megmelegítettem egy ilyen zselés melegítő párnát, és mikor mellre tettem a lányom akkor rátettem ezt a melegítő párnát is. Persze úgy hogy a kicsi ne érjen hozzá. A meleg oldott rajta annyit hogy a kicsi ki tudta szívni.

A legdurvább csomóm is fél nap után lement így.

2016. ápr. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mikor szultel, mostanaban? Nekem mindharom szulesem utan az elso egy het volt pokol mellugyileg. Folyamatosan be volt durranva, csomos volt es fajt, ha kifejtem, akkor kb mar 10 perc alatt vissza is termelodott. Sajnos ezt tul kell elni, nekem is nagyon nehezen lehetett kifejni, foleg a korhazban a kezi fejommel, itthon az elektromos es egy kis masszirozas pikkpakk megoldotta a problemat, es nem is fajt annyira mint a kezi. Aztan beallt a termeles a baba igenyeire, es mostmar egesz jo, bar a jobb mellem meg nekem is a mai napig kepes bedurranni (ez a jobban termelo oldalam 😀) Kitartas!
2016. ápr. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Már 5 hós lesz a fiam.mostanában nem nagyon evett az lett a baj.pedig fejegettem és ma egyszercsak észrevettem hogy nagyon fáj és kemény.órákig borogattam meg fejtem de még mindig ugyanolyan és csak minimális tejet sikerült lefejnem.
2016. ápr. 7. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!