Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van, aki 3 orankenti szoptatas...

Van, aki 3 orankenti szoptatasrol valtott igeny szerintire? Miert, es milyen eredmennyel?

Figyelt kérdés

Igeny szerinti alatt en most azt ertem, mikor a szoptatasnak nemcsak az ehseget csillapito, hanem a szomjolto, nyugtato, fajdalomcsillapito hatasat is kihasznaljak, tehat ezzel valaszolnak a nyugos baba igenyeire, ha mas nem segit,


Olyanoktol varok valaszt, akik ilyen szoptatasra tertek at. Jol mukodott? Offolni legyszi ne itt :)


2016. ápr. 24. 05:09
 1/3 anonim ***** válasza:
30%
Nem váltottam, hanem eleve így szoptattam, jól működik. Nappal általában sűrűbben eszik, éjszaka meg 4-5 órát is alszik egyben, ilyenkor nyilván ritkábban eszik, ahogy ő igényli. Azért így etetem, mert ez a természetes, nem az óra szerinti.
2016. ápr. 24. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
66%

Nálunk eluralkodott a káosz.

Mivel igy ezetési id.pontok között is szopizott igy áttert arra hogy csak pityizál. Mindig keveseket evett de sokkallta sűrűbben.de igy soha nem is volt ideje megtelni a mellemnek tejjel, mert pár miliként elfogyott(szoval azelott mikor 3 orankent etettem akkor mindig volt rendes adagnyi tejem, amikor meg sűrűbben etettem mindig keveseket szopizott)

Ez még hagyján is de nálunk ez olyan szinten elfajult(mert amikor éhesebb volt akkor meg nem volt eleg tej) hogy non stop cicizni akart, teljesen szoszerint értendő minden egyes fentléte sírással telt ha nem volt a szájában(a cumibol ugye nem jön tej igy azt nem fogadta el)

Ennek tetejébe volt hogy több napig széklete se volt.es nem volt már se nappalunk se éjszakánk.

Visszaálltam a 3 orásra es ujra egyensuly lett ami kellett később a hozzátápláláshoz is, hogy szépen folyamatosan ki legyen váltva először a tízorai es igy tovább.es a gyereknek is volt ideje emészteni es nem folyamatosan volt a gyomra dolgoztatva.

2016. ápr. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
50%
Amugy de a 3 oras lenne a termeszetes mert a babák biologiai ritmusa ugy van beallva.eszik emészt éhes.amit már elso alkalommal oraműszerűen követnek.es a rendszer kialakitása a felnőtt dolga amugy is ne várjuk ezt egy pici babátol.
2016. ápr. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!