Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Valami vizes folyadék szivárog...

Valami vizes folyadék szivárog a mellemből? Az már előtejnek számít?

Figyelt kérdés
18-ra vagyok kiírva szülni. Eddig még nem vettem észre,hogy valami szivárog a mellemből,olyan vizesnek néz ki,de mikor megtöröltem elég érdekes volt érintésre. Ebből lesz majd rendes tej? Ugye nem marad ilyen vizes?
2016. máj. 15. 18:33
 1/2 anonim ***** válasza:

nem marad ilyen. nekem sűrű és sárga az előtejem, de gondolom ez is mindenkinél más :)

viszont ha megszületik, akkor majd rendes tej jön majd a cicidből és nem szivárogni fog, hanem folyni :)

az első hat hétben úgy szoptattam, hogy a másik cicim alá kistálkát tartottam mert nem fogta fel melltartóbetét és a kis törülköző sem :D


viszont a tej napszaknak megfelelően változik. reggel sokkal vizesebb, este sokkal sűrűbb. na és először mindig vizes tej jön, ez ital a babának, ha szomjas, csak pár kortyot iszik. ha éhes, akkor tovább kell ennie, hogy a tápláló zsírós tejhez eljusson :)

nyugi, nálad is mindent megold a természet, ne aggódj, jól vagyunk kitalálva :)

2016. máj. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bizony!! Ez már az, készül a szervezeted!

Nekem is mindhárom terhességem alatt, elég hamar (20-25.hét) elkezdett folyni. Ha megszületik a baba, sűrű, sárga tej lesz, nem lesz ilyen vizes. Ne aggódj emiatt, tökéletesen működik :)

2016. máj. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!