Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tudtok mondani légyszíves...

Tudtok mondani légyszíves nyíregyházán olyan gyermekorvost aki igény szerinti szoptatáspárti?

Figyelt kérdés

#gyerekorvos #nyíregyháza szoptatás
2016. máj. 30. 12:59
 1/5 anonim ***** válasza:
(OFF: nem nyíregyházi vagyok, csak érdekelne, hogy miért fontos az, hogy a gyermekorvos hogyan viszonyul a szoptatáshoz?)
2016. máj. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
követem
2016. máj. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Off:nyiregyhazi vagyok,sem a vedono sem a gyerekdoki nem szolt bele h mikor hogyan szoptatok.Dr Jakab Etelkat nagyon ajanlom.
2016. máj. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 jam007 válasza:
20%
Ha te az apuka vagy, 8 hétig legjobb szoptatás.
2016. jún. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%

Nekem három gyerekem van, most várom a negyediket, és a dokinénink a legeslegjobb, már költöztünk de még mindig hozzá járok. De nem szoptatáspárti.

Szerintem ez messze nem a legfontosabb tulajdonsága egy gyerekorvosnak.A szoptatás nem a "betegség kategóriába" tartozik, ha igény szerint szeretnél szoptatni és segítségre/támogatásra van szükséged, akkor a La Leche Ligát keresd fel, nem tudom Ny-egyházán van-e csoportjuk, ezt a honlapon kell megnézni.


A gyerekorvosnál az a fontos, hogy "higgyen az anyának", hogy alapos legyen, mindig kizárja a veszélyes dolgokat, és számomra az is fontos, hogy nem gyógyszerpárti, nem tömköd feleslegesen antibiotikummal, és ha úgy ítéli meg, akkor elküld szakorvoshoz, nem gondolja magáról, hogy ő az isten és mindent tud...


Emellett szereti a gyerekeket és nem mechanikusan vizsgál, mindig minden részletre odafigyel.


Ugyanez a doktornő egyszer kezembe nyomott egy tápszer receptet, mert a babám stagnált a hízásban pár héten át.

Igen ám, de 4 hónaposan már 7 kiló volt, és egy évesen meg "csak 8,6". 4 hónaposan olyan pufi volt (csak az anyatejtől), hogy a hurkái bugyogtak minden felé, aztán szépen hozzá nyúlt és izmosodott.

Csak nem hozta a papírformát...


Szóval ha ilyen helyzet van, akkor szoptatási tanácsadó, és az ösztöneidre is nagyon figyelni kell, mert én éreztem legbelül, hogy rendben van a babám, és az ember legtöbbször érzi ezt.

2016. jún. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!