Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan kezdjek el szépen...

Hogyan kezdjek el szépen lassan fogyni szoptatás alatt?

Figyelt kérdés

Harmadik babámat szoptatom, 10 hetes.

Nem szeretnék semmi radikálisat tenni, mert a legfontosabb a babám táplálása, tehát a diéták kizárva.

Viszont most sokkal több rajtam a felesleg, mint az előző szülések után, és zavaró, valamint fájdalmas a túlsúly: térdfájdalom a többlet miatt. (170 cm, 84kg)

Azt viszont észrevettem, hogy ha a szénhidrat kicsit is csökken, akkor csökken a tej mennyisége is.

Ez nem tudom, pl vonatkozik-e a pici alat kakaóscsigára is-e.

Tudom, ahogyan nő, sok babakocsis tologatas majd jó lesz, de addig úgy elindulnek.

Nehezebben szaladok a masik ketto utan így.

Járt-e valamelyikőtök ebben a cipőben?



2016. júl. 27. 23:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nagyom sokan jarnak ebben a cipoben, mert aki szoptat nem igazan dietazhat a tornat javaslom nekem bevalt ;) heti 3*40 perc otthon, mig a pici alszik, csodakra kepes
2016. júl. 28. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne nassolj és csak akkor egyél, amikor tényleg éhes vagy, de akkor nyugodtan told a szénhidrátot. Arra figyelj, h napi 3 l víz meglegyen.

Nálam is csökkent a tejtermelés, ha a szénhidrátot csökkentettem, így viszont jó volt, szépen visszafogytam.

2016. júl. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
8 hónapos korától tartok ch diétát.Fogyok,tejem azóta is vn.16 hónapos.
2016. júl. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèpen! Majd igyekszem a nasit/cukrot elhagyni, de tartom a trljeskiőrlésű ételeket , ami szénhidrát, de kevesbe rossz, mint a csoki. :-)
2016. júl. 29. 00:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!