Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Azokhoz szólna a kérdesem,...

Azokhoz szólna a kérdesem, akiknek volt valamilyen műtéte szoptatás alatt! Milyen idős volt a baba ekkor? Mennyi ideig voltál kórhazban?

Figyelt kérdés
Hat hònapja szültem a màsodik gyerkőcömet csàszàrral és egy ideje éreztem mintha a hasamban valamiféle csomó lenne. Utàna néztem a témaban és hasfali sérvre gyanakodtam. A hàziorvos el is küldött ultrahangra. Egy hét mulva lesz esedékes. Nagyon félek, de nem az esetleges műtéttől hanem attól, hogy mi lenne a kicsivel,hogyan oldanàm meg a szoptatàst mert a cumisüvegből nem fogadta el a vizet. Tudom, hogy még nem biztos a dolog de fel akarok készülni rà ha netàn sürgősen kell a beavatkozàs.

2016. szept. 4. 01:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
1 napig voltam bent mütöttek,altattak! 24 oráig nem kaphatott a tejemből! Tápszert irt a h.orvos erre az időre,szerencsére átvészeltük! Nem szerette meg a tápszert☺
2016. szept. 4. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ja és 6 hós volt ekkor!
2016. szept. 4. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

5 hónapos volt, kizárólag anyatejes a gyerkőc, mikor egy éjszakát bent kellett töltenem (gyakorlatilag kb. 27 órát voltam távol), és a műtéthez használt bódító miatt nem szoptathattam. Volt már lefejt anyatejem a fagyasztóban, amikor pedig megtudtam, hogy műteni kell, naponta fejtem. Apukája volt itthon vele, de nagyon izgultam, mert előtte teszteltük és csak ordított, mikor a cumisüveg a szájához közelített. Végül annyiban volt nehéz, hogy minden etetés kb. 20 perces nyekergéssel kezdődött, mire elfogadta az üveget, de utána megette az adagot.

A kórházban fejtem 3 óránként, a gyerek pedig utána soha többet nem kapott cumisüvegből semmit.

2016. szept. 4. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Először is köszönöm a válaszodat! :) Megkérdezhetném, hogy miért műtöttek? Neked is sérved volt?
2016. szept. 4. 06:55
 5/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a te vàlaszodat is, és hozzàd is azzal a kérféssel fordulnék még, hogy sérvre műtöttek-e? Azért érdekel mert a műtéti eljàràs, módszer is érdekelne.
2016. szept. 4. 07:07
 6/18 anonim ***** válasza:
Az egyik 3 hetes volt és 2 hétre mentem el mellőle, a másodiknál csak egy 2 napos szünetet kellett tartanunk 8 hós korában. Mindkettő azonnal visszaszokott és még sokáig nagy "rajongóm" maradt.
2016. szept. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem, hogy ha mennem kell akkor minden úgy lesz ahogy írtad kedves utolsó, és azt is hogy menni fog a cumisüvegből való evés is erre a kis időre!
2016. szept. 5. 10:30
 8/18 anonim ***** válasza:

3-as vagyok

Méhnyak conisatio-m volt, szóval nőgyógyászati műtét.

2016. szept. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
És a gyerekek hogyan viselték a tàvolléteteket?
2016. szept. 6. 08:16
 10/18 A kérdező kommentje:
Értem ezalatt pl. az éjszakai alvàst.
2016. szept. 6. 08:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!