Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A gyerek mennyi idos koraig...

A gyerek mennyi idos koraig nem tartod furcsanak a szoptatast, es miert pont addig?

Figyelt kérdés

Irjatok legyszi

1. nemet,

2. kort,

3. hany gyereketek van,

4. es ha van, meddig szoptattatok/szoptatta a parotok.


Mindenkinek joga van a velemenyehez, es en oszinte velemenyeket szeretnek. Ne erveljetek, hogy mi miert jobb, illetve a vitara nyissatok masik kerdest, mert ez a kerdes nem egymas minositesere van. Csak sajat magatokrol irjatok legyszi, egyesszam elso szemelyben. ,,Nekem x idos kor utan mar furcs, mert .... 1. N/F, 2. X ev 3. 0/1/2/stb. gyerek 4. nem szoptattam egyaltalan/x ideig szoptattam"


Koszonom elore is a valaszokat!


Ez nem felmereshez, vagy kerdoivezeshez kell, egyszeruen csak kivancsi vagyok, ki hogy all hozza.



2016. okt. 19. 09:01
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
44%

41 eves no vagyok.

Az elso gyereket 11 honapig, a masodikat es a harmadikat 3 es fel evig szoptattam. (Nem ikrek.)

2016. okt. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 Vilcsianyuja ***** válasza:
83%

Én 2 éves kor felett tartom egy kicsit furcsának, de semmiképp nem elítélendőnek. 3 éves kor felett már azért a furcsaság-faktor nő bennem, de az elítélés nem.

1. Nő

2. 38

3. 3 gyerek

4. mindhármat 16 hónapig

2016. okt. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
71%

1,5 éves koráig tartom részemről elfogadhatónak.


Nekem már értelmetlenek tűnik ha egy járó, szaladgáló, mindenevő, majd egy méteres gyerek szopik.

2016. okt. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
53%

3-as vagyok


nő, 31, 1 gyerek, két hónapos korig szoptattam csak

2016. okt. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
61%

Nekem 3 éves kor felett,de szerintem csak azert,mert en akkor mar nem szoptattam.

29 éves vagyok,2 gyerekem van 2-2,5 éves korukig szopiztak.

2016. okt. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
90%

nő, 30, 1 gyerekem van, 8 hónapos koráig szopizott, utána nem akart

Nem tartom furcsának 2 éves korig. Ha nagyobbról tudnám, hogy szopizik, akkor azt gondolnám, hogy én ezt már nem csinálnám. De ha a gyereknek, anyukájának így jó...

(Mondjuk én mindenben ilyen liberális vagyok, míg valaki nem bánt másokat a viselkedésével, hadd csinálja.)

2016. okt. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 Vilcsianyuja ***** válasza:
64%
Csajok, ne nyomkodjuk már a kezeket, attól, hogy eltérő a véleményünk, mindenki a kérdésre válaszolt, a kérdező számára, gondolom, hasznosan. A kezek nem azt jelentik, hogy egyetértek vagy nem, hanem azt, hogy HASZNOS-E vagy nem. Bocs, kérdező, hogy úgymond a nevedben beszélek.
2016. okt. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
59%

1 éves kor után már furcsának tartom. Föleg h a fogacskái is kibujnak.

39/N

6 hós koráig szoptattam (tápszer pótlás mellett) akkor kölcsönösen nem igényeltük már.

1 fiam van. Úton a második baba.

2016. okt. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
75%

33 éves nő vagyok, két lányom van, mindkettőt kb 22-23 hónapos korukig szoptattam, én eddig láttam jónak.

Én nem ítélek el senkit hogy meddig szoptat, szerintem ez magánügy, de 3 éves kor felett már furcsának tartom.

2016. okt. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
59%

Ne haragudj, a táblázatszerű válaszadás távol áll tőlem, de szívesen leírom, nálunk hogy volt és van.

3,5 éves fiam és 7 hónapos kislányom van. 2 éves koráig szoptattam a fiamat, de csak azért ennyi ideig, mert nagyon vágytunk a kistestvérre, és szoptatás mellett nem sikerült. Most már mindkettőnk számára elképzelhetetlen, hogy most is szoptassam, de ha nem hagytuk volna abba, akkor szerintem természetesebb érzés lenne folyamatában az akár 3 éves kor feletti szoptatás is. Mivel több gyermekem nem lehet, ez a tényező nem befolyásol,a kislányomat addig tervezem szoptatni, amíg el nem választja magát.


nem tudok konkrét életkort írni, amikortól már furcsa nekem, de kb. akkortól, hogy már az óvodában is önálló a gyermek, mondjuk középsős. Kb. ennek egy időre kéne esnie azzal, hogy érzelmileg leválik az anyjáról. De nincs kőbe vésett szabály.

2016. okt. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!