Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha napközben kevesebbet eszik...

Ha napközben kevesebbet eszik lehetséges, hogy este pótolja?

Figyelt kérdés
A kisfiam 5 hónapos és még nem volt egy àtaludt éjszakánk, sőt...az eddigi két ébredéshez képest háromszor kel szopizni. Se cumival se vízzel nem alszik vissza...egyértelműen éhes. Viszont észrevettem, mintha napközben picit kevesebbet enne. Lehet este pótolja? Esetleg van valami ötletetek mit lehetne adni neki éjszaka, hogy jobban aludjon? Mert ilyenkor másnap hulla fáradt szegénykém. Az elalvás előtti etetésnél felesbe kap tápszert és tejecskét. Napközben még kitartunk a szopikkal :) Köszönöm szépen!

2016. nov. 2. 09:22
 1/2 anonim ***** válasza:
67%
Bocsi, de egy kicsit vicces ahogy írod hogy öt hónaposan még nem aludta át az éjszakát, az enyém két évesen sem. Öt hónaposan még teljesen normális ha éjjel kell enni.
2016. nov. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A környezetemben a nagyokosok ezzel traktálnak, hogy mivel nagy súlyú neki már este nem kellene ennie...igazából egész eddig nem is foglalkoztam ezzel. Nem is az éjszakai keléssel lenne a baj, mert 3.5 hónapos koráig 2 óránként kelt, hozzá vagyok edződve :) Csak az a baj, hogy ilyenkor nagyon fáradt másnap, nyűgös egész nap, ha háromszor ébred, mert utolsónál nem bír visszaaludni már. Hozzáteszem nappal is keveset alszik 3szor 30 percet.
2016. nov. 2. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!