Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Igeny szerint szoptatott 7...

Igeny szerint szoptatott 7 hetes baba miert eszi tul magat es "hanyja" ki a tejet?

Figyelt kérdés
Kb hetente 1-2 x tortenik meg hogy nagy mennyisegu tejet par perc alatt szopizik es utanna kibukja , jo sokat. Allitolag a babak tudjak mennyi kell nekik.
2016. nov. 28. 10:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Állítólag... Viszont ha csak megnyugvásra kell a cici, és közben tele van a pocak, a felesleges tej bizony ki fog jönni. De akár egy bent rekekdt büfi miatt is lehet ilyen. Az én fiam kb 2 hónaposan jött rá, hogy a cicin cumizni is lehet, nem feltétlen kell kiszívni.
2016. nov. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen túleszi magát, vannak babák, akik renyhe, éretlen gyomorzáró-izommal születnek (reflux, rejtett reflux oka is ez) időbe telik, mire ne folyik issza a tej. Lehet, h előfordul többször is, cska nem jön fel szájüregig. Böfiztesd sztem hosszabb ideig, emeljétek meg kiságy fejét.


Okozhatja a te túl erős tejadó reflexed is, olyankor a blokkszoptatás szokott beválni

2016. nov. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az en kisfiam naponta tobbszor bukott jo sok tejet. De igazabol az a mennyiseg amit bukik a baba, az nem olyan oriasi mint amennyinek tunik. En meg is ijedtem hogy mennyit bukik, de a vedono es a gyerekorvos is megnyugtatott hogy ha nem sugarban hanyja ki a baba a tejet akkor az teljesen normalis bufi miatt visszajott tej. Ilyen bukos volt jo sokaig aztan lassankent ez elmult. Az hogy hetente 1-2-szer van ilyen, abszolut nem abnormalis. Legtobb babanal elofordul.
2016. nov. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!