Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mellszívótol sebesedik a...

Mellszívótol sebesedik a mellem, miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy avent kézi mellszívóm és a babát ahogy szoptattam kisebesedett véresre a mellbimbom. Közben fejem is a tejet mellszivoval de amint begyogyult a mellem a mellszívó ugyanazt teszi mint amikor a babát szoptatom kidorzsolodik és sebes lesz nagyon fáj.

Az hogy esetleg a babát rosszul teszem mellre okozhat ilyen gondot azt tudom és próbálom úgy csinálni hogy jó legyen, de a mellszívótol miért van ugyanez a probléma? Leirasnak megfelelően használom pedig. Kétségbe vagyok esve hogy mi lesz így ezután a szopival 🙁



2016. dec. 2. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Túl erősen szív, vagy száraz a mellbimbód. Én előtte be szoktam kenni krémmel (már nem emlékszem a nevére, régen volt), amit szoptatás előtt nem kell lemosni, és akkor puha.
2016. dec. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írta! Van olyan krém, amit nem kell lemosni, nem árt a picinek és jó zsíros... nem akar beugrani a neve de biztos ratalálsz a neten! Sajnos en is hasonló gondokkal küzdöttem, a krém kicsit segített, en állandóan fejtem mert nem akart beindulni a baba meg nem akart szopizni, végül csak nem jött össze :( kitartás
2016. dec. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem ér hozzá a tölcsér a bimbódhoz? Nekem az irritálta nagyon.
2016. dec. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm a válaszokat, úgy látom több mindent is rosszul csinálok. Eddig szárazon fejtem de ez a kremezes tényleg jó de figyeltem és valóban ahogy a tölcsér beszivja a bimbot dorzsolodik az oldalához.
2016. dec. 2. 21:03
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekre is sebesedett a mellszívótól, én lanolinnal kenem be fejés előtt, azóta helyrejött és minden oké.
2016. dec. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!