Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 3 hónapos babám anyatejes....

3 hónapos babám anyatejes. Mehetek-e fogat huzatni ill. tömetni? Másnak is tönkremennek a fogai a szoptatástól?

Figyelt kérdés
2016. dec. 30. 09:10
 1/2 anonim ***** válasza:
78%

A szoptatástól nem kellene tönkremenni a fogaidnak, ha elég calciumot viszel be a szervezetedbe - erre a legjobb a tejtermékek (sajt, túró) fogyasztása, meg esetleg gyógyszertárból vehetsz tablettát is.


A fogadat meg lehet csinálatni szoptatás alatt is.

2016. dec. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
1,5 hetes volt a fiam mikor kihúzattam a bölcsesség fogamat, azt mondta a szájsebész hogy egy szoptatást hagyjak ki és ennyi. Volt lefagyasztva tej, azt kapta meg a baba, én meg lefejtem és kiöntöttem az akkori adagot
2016. dec. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!