Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lehet-e túletetni? Többi lent .

Lehet-e túletetni? Többi lent .

Figyelt kérdés
Január 19.én 4180 gr. született a kislányunk császármetszéssel. 25-én 4090 gr. jöttünk haza . Most , 22-én mértük a súlyát és 6100 gr.!!!bodyban , pamut kisnadrágban ,tiszta pelusban . Kizárólag szoptatom , nem cumizik , nincs sem teáztatva ,se vizet nem adok neki. Túletetem ? nem sok ez a majdnem 2 kg hízás ilyen nagy súlyú baba esetén ?
2017. febr. 24. 10:42
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Nagy súlyú babák nagy növekedéssel kezdenek, aztán amikor elkezdenek négykézláb kúszni-mászni, alig lesz súlygyarapodásuk, "csak" centiben nőnek.
2017. febr. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A másik, hogy mérni mindig ugynakkor, mindig ugyanolyan állapotban (pl. mindig fürdetés után de még evés előtt) és ruha+pelus nélkül kell.
2017. febr. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%
Nem lehet túletetni.
2017. febr. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
24%

nagy súlyú babák általában pont hogy lassabban híznak, de az első egy hónapra igaz hogy minden baba csaknem 1 kg felett hízik. A kisebbik lányom 2800 grammal született és 1,5 kgot hízott az első hónapban. bukott össze vissza, zöld volt a kakija, attól féltem refluxos, majd mikor lemérték, leesett az állam: de igen, túl lehet etetni:)))

a nagyobb lányom 3400 körül jött ki a kórházból, ő is 1 kgot hízott...szerintem a 2 kg a 4 kghoz képest nem vészes, ha arányosítok a 2,8 kg-os lányom 1,5 kgos hízásához képets..

2017. febr. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
82%
Szia, engem január 10-én császároztak és 3800 grammal született. 3600 g engedtek haza. Otthon 3500 g mértünk most a napokban 5090 g-ot mértem. Csak anyatejes nekem is. Ruha nélkül meg pelus nélkül mérd úgy kevesebb lesz. Reális amennyit hízott, lassulni fog ez az ütem.
2017. febr. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!