Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Sikerült valakinek szakember...

Sikerült valakinek szakember segítsége nélkül kigyógyulni a szülés utáni depresszióból? Ha igen hogyan?

Figyelt kérdés

2017. márc. 12. 14:28
 1/2 anonim ***** válasza:
54%

Igen, Sikerült, magától elmúlt, ahogy könnyebb lett a gyerek gondozása, ahogy több időm volt eljárni a szoptatás mellett is, és ahogy kezdett helyre jönni a testem.


Semmi sem állandó, minden csak átmeneti állapot!


Kérj segítséget, hogy tudj pihenni, ne szégyeld ha nem megy egyedül és ha még segítséggel is nehéz. Aludj amikor a babád alszik. Szánj időt a barátnőkre és magadra, hogy ki tudj kapcsolódni.


Hidd el minden javul, csak idő kérdése. En egyedül voltam, a párommal tönkre ment a kapcsolatunk mert eljárkált napokra haverozni én meg hozzá voltam láncolva a gyerekhez. úgy éreztem sose lesz vége, sokkal jobb lenne ha a halál megkímélne ettől a nehéz élettől, azt éreztem hülyeség volt gyereket vállanom, magamra fogok maradni vele, elcseszfem az egész életem, és még a testem is tönkre ment.


3-6 hónapos korára egyre kevésbé voltak ilyen érzéseim majd teljesen elmúlt és most 18hónapos a világon mindennél fontosabb nekem, az alakom majdnem teljesen visszanyertem, a párom is észbe kapott és már a gyerekkel együtt könnyedén eljárok otthonról.


Remélem segítettem, ha szükséged van valakire akinek kiadhatod a bánatod nyugodtan írj privátban :)

2017. márc. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
88%
Ez nem játék, nem értem, miért annyira fontos "egyedül" kigyógyulni. Ez van olyan komoly, mint egy tűdőgyulladás, és abból sem akar senki egyedül kigyógyulni.
2017. márc. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!