Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Másnak is volt szoptatás...

Másnak is volt szoptatás alatt vérzészavara?

Figyelt kérdés
4 hónapos a kisfiam és 3 óránként szoptatom. 1 hónapja jelentkezett pecsételő vérzés ami 2 héte volt már mikor elmentem dokihoz és felirt Norcolutot meg Ergam cseppet, azt mondta ezektől szépen leválik a méhnyálkahártya.Attól meg is jött erősen. Ez volt 2 hete, erre ma megint pecsételő vérzésem van. Annyira zavar már. Hogy lehet igy párkapcsolatot élni? Mondta a doki Ergam cseppen meg Norcoluton kivül mást nem irhat a szoptatás miatt. Akkor mégis várjak türelemmel mig elmúlik magától?

2017. márc. 20. 15:12
 1/4 A kérdező kommentje:
*2 hete
2017. márc. 20. 15:14
 2/4 anonim ***** válasza:

21 honapja szoptatok, azota folyamatosan van pecsetelesem. Rendesen megjon, majd kozepidoben egy het pecseteles, aztan elmulik egy hetre, es megint megjon.

Szoptataskor normalis a hormonok miatt.

2017. márc. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ne szedj hormonokat rendszeresen. Normális, hogy pecsételés van, meg az is, hogy nem jön meg. Én kb fel évig nem szoktam menstruálni, amikor aktívan szoptatok. De biztos, hogy nem szednek be semmit, mert ezek a gyógyszerek csak még jobban be fognak kavarni.

Egy ilyen, majd ha kevesebbet szopik a pici, rendbejön.

2017. márc. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Teljesen normalis szoptatas alatt. Nagyon keveseknek jon meg szopi alatt is rendszeresen es teljesen normalisan mint terhesseg elott pl. Mindket gyerekemnel mig szoptattam, voltak fura dolgok a mensi korul. Egy ido utan teljesen normalisan visszaallt minden. 4 honappal szules utan ezert felesleges barmit szedni. A szervezet meg csak probalkozik visszaallni a rendes kerekvagasba.
2017. márc. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!