Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Cicit kér elalváshoz vagy...

Cicit kér elalváshoz vagy nyugtatáshoz a kisbabám?

Figyelt kérdés
Nálatok van ilyen? Ilyenkor csak pár percig szopik, nem éhes hanem pl. aludni akar és ezért kéri hozzá. Ilyenkor persze nem büfiztetem mert már alszik is meg tényleg csak pár percig tart az egész. Nem lehet igy gond? Ez normális? 9 és fél hetes egyébként.
2017. márc. 22. 12:41
 1/8 A kérdező kommentje:
és hanyatt fekve alszik, remélem nem lehet ebből gond.
2017. márc. 22. 12:44
 2/8 anonim válasza:
49%
Szerintem nem gond. Én is mindig cicit kérek, ha ideges vagyok. És nem tudok leszokni róla. 36/f
2017. márc. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%
teljesen normális. én most még nyugodtan oda is adhatod neki...majd ha már figyel a játékokra, hangokra, könnyebben meg lehet nyugtatni öleléssel, dajkálással, játékokkal....szerintem úgy fél éves korig belefér a cicivel nyugtatás, utána már előbújik az akarat, na akkor kell résen lenni és nem minden nyekkre odaadni
2017. márc. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ilyen picit nem lehet elkapatni. Nyugodtan add oda neki, ha nyűgös vagy álmos. Még egyelőre ez az egy megoldás "jut eszébe" minden bajra.

Majd változik ez.

Három gyereket szoptattam igény szerint, így, ahogy most te kérdezed. Egyik sem akart cicizni nagyobb korában, és elválasztották magukat egy éves koruk körül.

A negyedik 6 hetes, szintén ezt a gyakorlatot folytatom. 😀

2017. márc. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

En babam is igy nyugtatta magat picinek, majd elmulik.

Viszont egy tanacs (es ne haragudj hogy beleszolok hisz ez nem volt kerdes: ne targyiasitsd a noiesseged egyik kelleket, hogy "cicit ker", "cicit adok", "odaadom neki", mert attol hogy anyuka vagy, meg no is. Tartsd meg ezt a szereped is, hogy a hazassagban ne legyen gond kesobb.)

2017. márc. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%
mégis hogyan kellene írnia??
2017. márc. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Teljesen normális.
2017. márc. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ha 9,5 hónapos lenne, sem lenne ez gond.

Kapjon cicit, ha az nyugtatja meg.

2017. márc. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!