Hogy szoktassam le?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Lehet, hogy nem jó a kategória, bocsánat.

Sajnos egy olyan betegségem lett, ami miatt több, mint valószínű, hogy szteroidot kell szednem. És ez a szoptatással nem fér össze. Babám 5 hónapos, anyatejes, már néha elfogad egy kis almát vagy sütőtököt. Viszont a tápszert nem akarja. Igaz még csak egy fajtát próbàltam, de nagyon nem kell neki, a hideg is kirázza tőle. Az is a baj, hogy nagyon ,,cici függő,,. Nagyon szeret szopizni. De most kétségbe vagyok esve, nem akartam ilyen korán elvàlasztani, de lehet, hogy nem lesz más megoldás. Mit csináljak? Hogy kezdjem? Próbàljak ki több cumisüveget, több fajta tápszert?

Sajnos cumizni sem szeret. Igény szerint szoptatom, néha megnyugvásként is a cici kell neki. Ma is pl orvosnál voltam, hagytam itthon tejet, de mégis mire haza értem, tátott szájjal, remegve fogadott, ahogy elkezdett szopizni, még az arckifejezése is megváltozott, lenyugodott.

Nem tudom hogyan tudnám leszoktatni. A szívem szakad meg.


2017. márc. 30. 19:56
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
éhgyomorra probald a tapszert és úgy kinald meg vele, ha a 30. alkalom utan sem issza meg akkor elhiszem hogy nem keri :) ugyanis a lanyom se akarta elfogadni, kb 20 alkalomra csak elfogadta, most megar a tapszerrs uvegert remeg ugy, mint anno a ciciert :)
2017. márc. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!