Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kicsi mell is el tud nagyon...

Kicsi mell is el tud nagyon nyúlni?

Figyelt kérdés
Kis melleim vannak, éppen A kosár, formája elég jó. Ha így maradna, az jó lenne, nem kell nagyobb. Attól tartok csak, hogy majd elnyúlnak, csak a bőr marad stb. Tudom, nem olyan fontos ez, de érdekel :). Esetleg tapasztalatok jöhetnek. Sok mindentől függ biztosan, kortól, táplálkozástól, a szervezet alap állapotától, mennyi volt a hizás terhesség alatt stb.
2017. márc. 30. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Tud. Anyukám úgy járt, két üres zacskó. 2 gyerek, 1 év szoptatás után.

Én 1 gyereken vagyok túl, egyelőre semmi baja, most nagyobb, mint volt, de lehet ugye 40 felett nekem is olyan lesz. Ki tudja?

Barátnőmnek elmondása szerint az övé kissé összébb ment. 2 évet szoptatta az elsőt, most pedig a másodikat.

Mindannyian AA/A-ról indultunk.

2017. márc. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem is picik voltak. Aztán az első terhesség alatt a 8 és 14. hét alatt kiviből kb sárgadinnye lett...nagyon csúnya volt, mert nem bírták a szövetek ,hogy rövid idő alatt nagyot nőtt, tiszta stria lett és frissen volt igazán szép mert mintha össze verték volna olyan színe volt. Itt már sejtettem,hogy ennek nem lesz jó vége mert ugyan halvány lesz a csík,de feszes abból már nem lesz. Amúgy a korai szoptatós cicik kb mint a görögdinnyék. Hát utána talán ahhoz tudnám hasonlítani mint amikor egy nagy zacskóba egy szem krumplit rak az ember. Még 2szer voltam terhes, a helyzeten nem tudott már rontani. Ha nem lett volna a hirtelen nagy növés és nem reped volna szét az egész akkor szebb lehetett volna a végeredmény,de sajnos nem így történt :( Fiatalon azért nagyon elkeserítő ,hogy csak a bőr lóg....de a plasztika segített.
2017. márc. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem extra kicsik, 30 hónap szoptatás után kb. ugyanolyan, mint volt. Mondjuk nem volt brutál növekedés, épphogy B kosarasig nőtt, de az se sokáig tartott.
2017. márc. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Láttam már olyat, féltem is tőle, de nem törvényszerű. Igazáböl magamon jobban tetszik ez a gyerekek utáni állapot a koràbbival nem voltam kibékülve, túlságosan szétállt és nagyon kicsi volt, így pont annyit nyúlt, hogy normális legyen.
2017. márc. 31. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem nem ereszkedett meg,bár csak egy gyerekem van és nem tudtam sokáig szoptatni.Ha lógna,tuti fel varratnám.Biztos a kicsi is tud lógni,de nagyobb az esély,hogy a nagy lógjon.
2017. márc. 31. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Grétike te vagy az ???
2017. máj. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!