Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Fele annyit eszik a babám,...

Fele annyit eszik a babám, mint kellene. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Áprilisban kezdte,egyik napról a másikra kevesebbet evett.Nagyon sokáig hasfájós volt.1 l helyett csakk 400-500 ml-t eszik,de volt parnap,amikor 600 fölött evett.Nem mindig tudom merni mert van hogy szopizik van hogy lefejt tejet iszik.Szopisztrájk,cumizavar minden befigyelt nálunk.... A gasztros orvos azt mondta hogy fogzas miatt de nem erről van itt szó úgy érzem.(még a hasfájás miatt voltunk).A háziorvos meg pótlást irt,de ha nem eszik akkor tök mindegy mit nem eszik...A hozzatáplálás nagyon lassan halad mert mindentől fáj a hasa.Csak sárgarépa megy eddig.Nagyon kétségbe vagyok már esve.Nyugtassatok meg hogy nincs baj.6,hónapos ,néha kicsit nyűgös,nyugodt,állandóan vigyorgó baba.

#kkeveset eszik
2017. máj. 18. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Nyugodt, mosolygós baba akkor nagy baj nem lehez.

Súlya gyarapszik folyamatosan azóta is?

A sárgarépát megemészti, mert az nnem nagyon szokták? Alma, barack könnyebben emészthető.

2017. máj. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak a lényeget nem írtad. Azt hogy hogy gyarapszik.
2017. máj. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2950-el született 6 hós statuszon volt 7560gramm.Mióta kevesebbet eszik talán lelassult a súlygyarapodás.
2017. máj. 18. 22:01
 4/6 A kérdező kommentje:
5,5 hónaposan próbáltam tobb mindent adni neki,de akkor még mindentől fáj a hasa.Most még csak répát kap azt pedig egész jól megemeszni.
2017. máj. 18. 22:03
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem baj ha keveset eszik ha mellette szepen gyarapszik a sulya. Nalunk is ez van hogy keveset eszik tapszerbol is sokkal kevesebbet evett mindig mint mas ugyanolyan idos babak megis nagy baba. Igy hogy nagyon aktiv mar maszik kuszik felall lepeget egesznap mozgasban van igysem lassult le a gyarapodasa. A vedono 8 hos statuszon csodalkozott hogy mennyit hizott. Nemtudom mitol ha egyszer ilyen rossz evo de gyarapszik fejlodik szepen ahogy kell. Szerintem ez a lenyeges inkabb.
2017. máj. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én az elején úgy tápláltam hozzá, hogy 1 hétig csak egyféle kaja. Pl alma, aztán krumpli, aztán répa. Első hónap csak erről szólt. Szerintem a hízása nem rossz, de persze ezt te tudod.
2017. máj. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!