Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ti hogyan tudtok aludni...

Ti hogyan tudtok aludni babátok mellett, ha 2-3 óránként eszik?

Figyelt kérdés
Én mindig arra gondolok, hogy y idő múlva fel kell kelni hozzá és nem tudok igazán jól aludni.
2017. máj. 19. 06:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Sajnos tényleg nem pihentető, de most ez van....

Eszik kb. 1 órát,ébresztőt beállitom, próbálok aludni... már gyorsan megy az elalvás éjszaka, nappal nem nagyon tudok.

2017. máj. 19. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem túl pihentető és ha alszom se mélyen,minden ébredésnél úgy érzem mintha semmit se aludtam volna,de amikor reggel úgy dönt a pici hogy már nem alszik vissza,elindul a nap és feléledek.Szerintem a hormonok elintézik hogy az ember végig tudja csinálni ezt az időszakot
2017. máj. 19. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen eleinte nálam is az volt, hogy a tudattal, hogy nemsokára úgyis kelni kell az alvás se esett jól, majd megszoktam és nem zavart, amint visszaaludt szinte hogy elaludtam én is. Olyan 4-5 hetes korától. Igaz akkor már elég zombi voltam.
2017. máj. 19. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nálam régóta bevált módszer, hogy olvasok a mobilomon. Mindig van rajta e-könyv. Pár sor, és alszok is. Főleg akkor segít sokat, ha valamin pörög az agyam.

A picit amint hallom nyűglődni, gyorsan mellreteszem, így ő se ébred fel teljesen és én se. Aztán ha nem tudok azonnal visszaaludni, olvasok pár sort, és kész.

De többnyire elég a prolaktin nyugtató hatása, hogy kikapcsoljak azonnal.


Őszintén szólva a terhesség utolsó heteiben fáradtabb voltam, mikor óránként keltem pisilni.

2017. máj. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Sajnos ez ilyen, majd megszokod. Masfel eves koraig 2 orankent keltunk. Meg lehet szokni. A baratnomnel 3. gyerek , sorban jottek, 7 eve 2-3 orankent kel ejjel.
2017. máj. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Leszoktam az alvásról.Mikor lehetne akkor sem tudok aludni. De már nem is vagyok olyan fáradt mint emiatt lennem kéne.Egész megszoktam.
2017. máj. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ma párom szerint úgy aludtam, mint a bunda, mert ő kelt éjszaka a kicsihez és azt mondta, hogy aludtam, mert semmire nem reagáltam, de nekem úgy tűnik, mintha ébren lettem volna.
2017. máj. 19. 10:08
 8/12 A kérdező kommentje:
A szervezetem nem fog kimerülni? Elég neki annyi alvás, hogy mondjuk éjféltől alszok 3-ig? Mert nagyjából akkor kel a pici mindig.
2017. máj. 19. 10:09
 9/12 anonim ***** válasza:
Hosszú távon biztos nem jó a kevés alvás. Próbálj minél többször napközben is aludni! Bár én úgy érzem a nappali alvás után még álmosabb vagyok.... Ki kell tapasztalni és túlélni.
2017. máj. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Részletekben. Ne gondolkozz azon, hogy mikor kell felkelned, élvezd, hogy pihenhetsz. Egy pici baba sokat alszik, majd alszol a következő alvása alatt is, gondolj erre. Akár nappal is aludhatsz. Próbáld meg valahogy elengedni a gondolatot, hogy mindjárt kelned kell. Ez természetes, hogy sokat kel, de ez pár hónapig lesz csak így. Egyébként később is hasznos lesz, ha nem azon agyalsz majd, hogy mit kell majd mindjárt csinálni, hanem megtanulod kiélvezni a pár perc nyugit, kisgyerek mellett néha ennyi lesz csak.
2017. máj. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!