Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ti mit csináltok szoptatás alatt?

Ti mit csináltok szoptatás alatt?

Figyelt kérdés
Elég furán hangozhat a kérdés, de én például nem tudok csak a szoptatásra koncentrálni, ilyenkor vagy sorozatot nézek (például most a Vámpírnaplókat, mert az 40 perces és ennyi idő alatt jóllsakik a babám), vagy tanulok, vagy csak szimplán a telefont nyomkodom. Ti is csináltok valamit szoptatáskor?
2017. máj. 22. 11:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idős a babád? Az elején még tudtam telefonálni, olvasni, tvzni közben, aztán már semmit nem tudok, mert zavarja, és abbahagyja a szopit. Néha így nekem nagyon unalmas, főleg ha pörögnék.

De pár perc után magamra erőltetem hogy lenyugodjak és kiélvezzem a szuszogó babám közelségét, olyan gyorsan felnőtlnek

2017. máj. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
8%

Neked nem szóltak, hogy kisbabákkal nem szabad tv-t "nézetni"? Mit szeretnél? Félelmeket, rémálmokat, alvászavart vagy egyéb problémákat? A Vámpírnaplók pont megfelel erre...

Ha ennyire nehéz, hallgass halk zenét.


Mondjuk nem tudom, te mit szólnál hozzá, ha a családi ebédnél/vacsoránál a férjed soha nem rád figyelne, hanem evés közben tv-t nézne...

2017. máj. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
Ősanyák 3...2...1...
2017. máj. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mobilozok: netezek, játszok, olvasok rajta.

A babám csukott szemmel szopizik, kezei rajtam, de teljesen átadja magát az élménynek. Még nem igényli se a szemkontaktust, se a párbeszédet. Lesz még olyan is, de akkor már öt perc alatt letudja a szopizást, napi 6-8 alkalommal, és nem lesz ilyen unalmas. :)

2017. máj. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%

Én is szoktam halkan tévézni közben. Egyáltalán nem zavarja a 4 hónapos babámat. Így megszokta, hogy nincs áhítatos csönd szoptatás alatt, ha kirándulunk akkor is nyugodtan szopik az autóban. Mielőtt sz@ranya lennék, áll az autó, csak oda vonulunk vissza enni,ha úgy jön ki a lépés, hogy enni szeretne.

Igen, nem zártam be magam egy félévre a házba. 😀

Nem kell ezt túlspirázni, tedd, ahogy neked kényelmes.

2017. máj. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyk-t olvasok :D :D :D :D
2017. máj. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Olvasok vagy rejtvényezek :)
2017. jún. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!