Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás időszakában lehet...

Szoptatás időszakában lehet formázott, de nem merevítős melltartót hordani?

Figyelt kérdés
Itthon általában sportmelltartó van rajtam, ritkán szopis. Ha megyek boltba, családhoz stb eddig szopisat vettem fel, de most lenne egy egesz napos programunk nagyobb társasággal, és szeretném jól érezni magam, hogy nem szembetűnőek a lógó, brutál asszimetrikus melleim ... :(
2017. máj. 26. 13:22
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
miért ne lehetne?
2017. máj. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Azt veszel fel amit akarsz
2017. máj. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%

Merevítőset is lehet, ha jó a méret. Csak a rossz méretű vág be úgy, hogy gondot okozzon. Persze rengetegen hordanak rosszat. Szoptatás közben a kosárméret akár 3 méretet is simán nőhet és a terhesség végén elhízás nélkül is nagyobb a körméret is. A durva push up lehet talán káros, de egy szoptató nőnek erre ritkán van szüksége.

A szivacsosnak meg van az az előnye is, hogy a véletlen kifolyó tejet elrejti és kevésbé kínos, ha átázik egy kicsit.

2017. máj. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Csak sokan mondják, hogy a merevítős, push up-os stb melltartótól csökken a tej, akár begyullad a mell, mert elzárodnak a tejcsatornák
2017. máj. 26. 13:38
 5/8 anonim ***** válasza:
A megfelelő méretű és nem páncél keménységű merevítőstől nem feltétlenül. Én a baba 3 hónapos kora óta visszaálltam a merevítősre, mert az a legkényelmesebb. Szerintem csak a kis mellűek mondják, hogy kényelmetlen, a nagy és megereszkedett mellekhez egy áldás, a jól tartó, jól szellőző merevítős. Legalábbis nekem sokkal jobb érzés, mintha szabadon lengedezik, mint a szoptatós melltartókban. Sose gyulladt be ettől.
2017. máj. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi, hát nekem mindenképp újat kell venni, mert még a terhesség alatt vásarolt melltartók is kicsik. Pedig 80B-ről terhesség alatt lett 90D. Eléggé meg is ereszkedett és 24 évesen et engem eléggé zavar szopis melltartóban :(
2017. máj. 26. 13:43
 7/8 anonim ***** válasza:

Én kiszedtem a merevítőt :) Egyébként meg próbáld ki pár órára, ha érzed, hogy kényelmetlen, akkor hagyd.

Nekem is felemás volt nagyon az első gyereknél a legintenzívebb időszakban, a melltartóban mindig kipótoltam a kisebbet. A második gyereknek már önzően direkt a "rosszabb" cicit adtam először, amíg éhes és újra utoljára meg éjszaka is a komfortcumizáshoz, így nagyjából egyformák lettek. És mindig a szoptatás befejezése utáni 3-4 hónap volt lógás szempontjából a legijesztőbb, de aztán valahogy olyan fél-egy év alatt csak helyreálltak.

2017. máj. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, ugyanogy vagyok vele mint te, lassan két éve sportmelltartót hordok mindig mert a régi merevitős melltartóim iszonyat kényelmetlenek és kicsik is. Most meguntam, vettem két merevitős melltartót és annyira jók hogy bánom hogy csak most vettem meg. Az egyik Triumphos, az a legjobb, kicsit vastagabb szivaccsal rs szuper formával, a másik.Sloggi wowcomfort az is jó csak vékonyabb a szivacs. Mindkettő merevitő nélküli, olyan kényelmes mintha sportmelltartó lenne rajtam de sokkal jobban néz ki. Szoptatni nem a legjobb benne de ha bárhovà megyek már csak ezeket veszem fel, végre normálisan nézek ki, meg a mellem is szép benne végre. Mindenképp próbàld ki, elvileg a tescoban is van hasonló olcsóbban. Sokkal jobban fogod magad érezni hidd el :)
2017. máj. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!