Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 20 honapos baba miert log...

20 honapos baba miert log folyton a cicin?

Figyelt kérdés
2017. aug. 4. 15:52
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
Szeparációs szorongás. Akkor biztosan a közelben vagy. :)
2017. aug. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Azért, mert az anyukája így szoktatta. De lehet az is, hogy unatkozik, mert nem tud egedül is játszani.
2017. aug. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
Azért, mert hagyod neki, én már régen leválasztottam volna, egy 20 hónaposnál már semmi haszna az anyatejnek, neked viszont baromi idegesítő lehet, h úgy viselkedik, mint egy újszülött.
2017. aug. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
17%
NEM szeparációs szorongás, mert az azt jelen ti, hogy a baba érvnyesíteni akarja az akaratát. Nem azt,. hogy az anyjára van szüksége.
2017. aug. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
28%
Mert így szoktattak és anyja nem képes elengedni.
2017. aug. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem is a szeparációs szorongás lehet az oka, különösen, ha eddig nem csinálta, csak most "szokott rá" újból. Olvass utána! Ha te is esélyesnek látod, akkor próbáld meg, hogy mikor jelzi, hogy szopizna, csak ülj le vele játszani kicsit!

Ha mégsem ez az ok, akkor:

Én a kisebbik lányomat ekkora korában már csak reggel-este szoptattam. (A nagyobb 18 hónapos volt, mikor született a húga, és 17 hónaposan, azaz mikor 8 hónapos terhes voltam, abbahagyta. Vagy elfogyott, vagy csak megváltozott az íze, de minden esetre nem kellett már neki. De ekkor is már csak reggel-este szoptattam.)

Az igény szerinti szoptatásra csak az első fél évben van szükség, utána már ritkulhat.


(4-es, te is nézz utána a szeparációs szorongásnak!)

2017. aug. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szeretetre, közelségre van szüksége, megnyugszik tőle. Talán cumival kiváltható...
2017. aug. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ezzel nincsen semmi probléma, elvégre én hároméves koromig "lógtam rajta".
2017. aug. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!