Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mellbimbó kiszáradás ellen és...

Mellbimbó kiszáradás ellen és szoptatáshoz ajánlanátok a Babylove Mama Mellbimbó krémet (DM-ben kapható)? Vagy vegyek drágábbat?

Figyelt kérdés
Már most eléggé száraz a mellbimbóm és szeretném előre ápolni, köszönöm szépen!

2017. szept. 6. 12:21
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem jó előzetesen ápolni.

De hogy sebes lesz-e vagy nem, az azon fog múlni, hogy jól van-e a baba szájában a melled. Kenheted te akármilyen drága cuccal, ha rossz a szopási technikája, fájni fog és egyre inkább kisebesedik.

Ha jól szopizik, akkor az esetek többségében nem is kell semmiféle krém.

2,5 éve amikor szültem, a kórházi ajándékcsomagban volt egy termékminta, azt használtam, de mondta a védőnő, hogy olyat nem muszáj újat vennem, mert a gyógyszertári lanolin (azt hiszem ezt mondta) ugyanolyan jó, a krémben is ez a hatóanyag van. Végül egyiket sem vettem meg.

2017. szept. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
* mármint előzetes ápolásra jó lesz :)
2017. szept. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez jó tanács, egyenlőre akkor megveszem ezt, ha gond lesz akkor pedig egyrészt meglátjuk mit tud ez a kenőcs, másrészt megnézem a lanolinos verziót és más drágább készítményeket.
2017. szept. 6. 12:44
 4/8 anonim ***** válasza:
Lansinoh-t ajánlom. Nagyon jó. Szoptatás előtt nem kell lemosni sem.
2017. szept. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A DM-est vettem én is,ugyanolyan jó mint a drágább,ráadásul sok van benne,én már csak ajakápolónak használom 😊
2017. szept. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

dm-est használtam, igaz nem előre-ápolásra, hanem szopi közben. nagyon bevált.

a maradékot még őrzöm, bátor-gyerek sebeire szoktam kenni fürdés előtt, hogy kicsit taszítsa a vizet, ne csípje.

2017. szept. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%
Nekem is bevált. Na, meg persze az anyatej :)
2017. szept. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem a szoptatással nincs gond, viszont fejek is, és emiatt nagyon száradt a mellbimbóm. Nekem a Lansinoh vált be. Nem kell lemosni szopi előtt, és rövid időn belül hat.
2017. szept. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!