Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mam, Tommee Tippee vagy Avent...

Mam, Tommee Tippee vagy Avent cumisüveget vegyek?

Figyelt kérdés
Első babamat várom, és elvesztem a cumisüvegek tengerében. Szoptatni szeretnék elsősorban, de nem tudom előre mi lesz,meg úgy gondolom lesznek helyzetek, amikor nem feltétlenül akarom/tudom előkapni a cicit, és olyankor jól jöhet a cumisüveg. Viszont azt sem akarom, hogy emiatt utána ne fogadja el a cicit, tehát olyat keresgélek, amit felváltva is tudnék használni esetleg, vagyis ami legjobban hasonlít a mellre. Természetesen az sem utolsó szempont, hogy hasfajas elleni legyen, de ezek az üvegek már mind olyanok ahogy olvasgatom. A kérdés, a 3 márka közül melyik a jobb, kinek melyik vált be?

2017. szept. 9. 00:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
Mindenképpe a Tommee Tippee
2017. szept. 9. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
46%
Tommee Tippee
2017. szept. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
45%
Nekem van Medela (Calma etetofejjel), MaM es Nuk, egyik sem valt be, nem fogadta el egyikbol sem, aminek utolag orulok, mert akkor meg nem hallottam a cumizavarrol. Ha nem akarod a szoptatast kockaztatni, sved itatopoharat, babafecskendot, kiskanalat erdemes beszerezni/hasznalni, ha pedig elcseszik a szopi elejet nektek a korhazban tapszeres potlassal, es mar ott csinalnak egy "jo kis" cumizavart a babanak, mint baratnomeknel, akkor hazilag lehet gyartani Szoptanit/Sns keszuleket.
2017. szept. 9. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Én is szoptatom, de az elején pótlást kellett adnom. Persze tartottam, hogy nehogy cumizavara legyen a gyereknek, de nem lett, sőt, egy ideje már nem is tudna cumisüvegből inni. Nekünk a Tommee Tippee vált be.
2017. szept. 9. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A lányom csak a MAM-ot fogadta el
2017. szept. 9. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én kaptam egy aventes mellszívót, így aventes cumisuveget is vettem hozzá. Rálehetett egyből csatlakoztatni.

Sokat nem használtam az igaz ( nekem is sikerült szoptatni) de a lányomnak nem volt gondja vele ha ebből ivott.

2017. szept. 9. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kaptunnk ajandekba Avent mellszivot meg cumisuveg melegitot. Mi mar elotte a Mamot valasztottuk de vettunk 1 aventos cumisuveget is , utobbi nyert :)
2017. szept. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Azert ez nagyban hyerektol is fugg. Elso gyereknek avent-et vettem, igaz, hogy csak a 2 db-os csomagot, mert szoptatni akartam. Nyilvan te sem veszel meg szoptatas melle sokat, igy ha nem lesz jo, vagy egyaltalan nem is kell, akkor sem dobsz ki sok penzt feleslegesen. En ugy terveztem, hogy max csak vizhez fog kelleni kesobb, ahhoz pedig 2 boven eleg.

Vegul egy ido utan tapszeres lett a gyerek, de tokeletesen bevalt neki az avent.

Masodik gyerekhez szinten 2 aventet vettem eloszor. O is tapszeres lett, de nem fogadta el az aventes gumit. A mam-ot akartam megprobalni ezutan, de szerencsere hirtelen jott az otlet, hogy hatha kompatibilis a cumi az uveggel, igy csak a cumit vettem meg eloszor. Es bejott, abszolut mukodott az aventes uveg a mam-os cumival, nem csopogott, a levegot is engedte be etetes kozben az uvegbe igy, ahogy kellett. Mas fajtat nem probaltam, mert ez bevalt, igy nem kellett lecserelnem a komplett szettet (a gumit meg igy is, ugy is cserelni kell idonkent).

Ez evekkel ezelott volt, nem tudom, hogy ma is kompatibilisek-e, deha igen, akkor sok vesziteni valod nincs egyikkel sem.

2017. szept. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%
Pótlással kezdtük sajnos a szoptatást, a MAM szelepes cumisüveggel nem volt gond. Nem okozott zavart, de ez minden gyereknél más.
2017. szept. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
33%
Mivel az elején gyengék voltak az arcizmai és nem tudott kitartóan szopizni a kisfiam, időnként lefejt pótlást kapott. Svéd pohárból vagy Medela cumisüvegből Calma fejjel. Nem lett cumizavaros.
2017. szept. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!