Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Melyik kézi mellszívót használod?

Melyik kézi mellszívót használod?

Figyelt kérdés
Melyiket ajánlanád, melyik nem vált be? Miért? (elektromost nem szeretnék első körben)

2017. szept. 12. 14:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50%

Hát én kettőt is próbáltam , MAM meg Avent de leszakadt a karom mire már milli kijött,tényleg embertpróbáló és fejet hajtottam anyáink előtt..

hidd el elektromos ha kelleni fog mellszívó , egy áldás, én mindig azt mondom a mellszívó az egyik amin nem szabad spórolni.

2017. szept. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
47%
Én is MAM kézit próbáltam, de 10 perc után nrm éreztem az ujjaimat. Aztán vettünk Avent elektromosat, áldoma nevét a kitalálójának.
2017. szept. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszi. Elég tanácstalan vagyok. Olvastam olyat, hogy megvettek, nehéz volt használni (ahogy nektek is) aztán olyat is, aki egyből megvette az avent elektromosat es kb sosem kellett használnia mert a kisbaba jól szopott. Gondoltam megvárom, hogy kell-e, aztán ha nagyon kell akkor elektromos ha csak rásegíteni akkor kézi, vagy lehet rosszul állok hozzá.. Sosem szoptattam és szokás szerint döntésképtelen vagyok. :)
2017. szept. 12. 15:04
 4/14 anonim ***** válasza:
71%

Nyilván az elektromos jobb. De ha nem kell sokat hasznalni eleg a kezi.

Nekem avent van nekem megfelel.

2017. szept. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Kedves 1 annyit még megmondanál ha olvasod, h a mam vagy az avent volt kevesbe nehéz ha már kézi? Köszi
2017. szept. 12. 15:11
 6/14 anonim ***** válasza:
55%

mindkettő ugyanannyira, mechanika azonos :)

Amúgy én mindenképp vennék a helyedbe, esetleg el kell menned valahova és akkor fejned kell biztos a kézivel megszakadnál egy adagot lefejni.. vagy annyi tejed lesz adjaisten hogy a babád nem bírja még mindet kiszopizni (elején legtöbb hamar elfárad) akkor lefejed aztán lefagyasztod..

Enyém pl ordított cicin, csak bimbóvédővel szopizott, sőt születésétől vegyes táplálású volt így mindig fejtem szopi után és az elektromosba (lansinoh) van annyi funkció hogy fent tudtam tartania tejtermelést mert annyira természetes érzetű volt a fejés ,így mindig volt anyatej a hűtőbe/fagyasztóba.

Ha meg esetleg nem kell akkor meg eladod ,erre mindig van kereslet :)

2017. szept. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nekem az volt az elképzelésem eddig, hogy megszulok aztan ha a baba tud szopizni akkor nem kell. Ha valami miatt nem, akkor veszek ilyesmit. Aztán most ajánlotta a vedonőm, hogy hasznos lenne ha beszereznek egy kézit (első körben) mert szerinte könnyebben beindul vele a tejem majd. Meg amugy se árt ha van. Nekem ő az aventet ajánlotta kezdesnek. (a kezibol) szoval hazajöttem, elkezdtem nezegetni oket es talaltam elektromosat ami nem sokkal drágább mint egy kézi avent (es most nem az elektromos aventre gondolok).
2017. szept. 12. 15:35
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem volt kézi és elektromos Medelám. A kézi nekem jobban bevált, sokkal gyorsabban és többet fejtem vele, mint az elektromossal.
2017. szept. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én Mam kézit vettem, de semmit nem ért, nekem is a Madela elektromos vált be.
2017. szept. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Avent. Már a kórházban kellett, mert nem tudott annyit enni a babám, amennyi tejem volt. Szerintem be is gyulladt volna, ha nem fejek már akkor. Szuper az Avent kézi.
2017. szept. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!